CS.U-S.RO

Full Version: intrebare de noob
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
sal all.Am si eu o intrebare de noobSmile.Am gasit pe net un nazi terrorist skin pack...ideea e unde trebuie sa il copiez in CS,in locul la ce?.intreb asta pentru ca de-a lungul timpului cand am mai incercat sa schimb skinuri si lookuri la arme m-am lovit de 2 probleme:
1) desi am copiat noile fisiere in cs atunci cand intram vedeam si eram vazut de ceilalti cu skinurile avute anterior si nu cu cele nou instalate
2) cand am instalat tot de pe net mai demult un pack cu skinuri arme si harti noi...a trebuit sa reinstalez cs pentru ca atunci cand incercam sa ma conectez pe servere imi zicea ca nush ce chestii difera de cele ale serverelor pe care intram si connection failed.
Ce trebuie sa fac/unde tr sa instalez skinul nou ca sa nu ma mai lovesc de aceste 2 probleme?
Mai bine nu iti instalezi nimic, sa joci default e cel mai ok, pentru ca s-ar putea sa dai de erori
bullu si eu am skinuri instalate..mai exact pentru a te putea bucura din plin de noile skinuri (.mdl) copii fisierele in couterstrike/cstrike/models/player (pentru modelele palyerilor in cazul de fata) (o sa iti zica sa dai overwrite la niste fisiere). de aemenea, iti recomand sa copii numai fisierele v_model.mld si w_model.mdl, fara p_model.mdl deoarece acelea mai dau cateodata erori pe unele server.daca tot nu reusesti contacteaza-ma pe loveseeker_4_ever

RZR
Din experienta dau acelasi sfat ca si wakkk : lasa-te la mana ta cu instalatul de orice fel de plugin peste cele ale jocului.In 90% din cazuri dau numai probleme + ca la ce-ti foloseste efectiv ?
Clean Wrote:Din experienta dau acelasi sfat ca si wakkk : lasa-te la mana ta cu instalatul de orice fel de plugin peste cele ale jocului.In 90% din cazuri dau numai probleme + ca la ce-ti foloseste efectiv ?


poate se concentreaza mai bine daca impusca cu o rata decat cu 3-2 . eu sigur as face'o mai bine.