CS.U-S.RO

Full Version: Tatuaje, Piercinguri
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Ce parere aveti de piercinguri si tatuaje ? sunteti impotriva? aveti? va doriti ? Eu am 3 cercei in ureche, am avut si 4 dar am renuntat la unul ...am 2 in urechea stanga unul in lob si unul sus si la dreapta inca unul sus, ii am de ani buni si nu stiu acum fac parte din mine si nu ma vad sa renuntz la ei ff curand desi mi-au creat si probleme (imi place ca lumea judeca dupa cum arati nu dupa cum gandesti,poate de aceea ii si tin), nu ma cred mai cool cu ei ....pur si simplu fac parte din stilul meu , am si o incercare de tatuaj pe umarul drept o chichineatza mica, pe care l-am taiat cu lama ( eram in clasa a 9 a...poveste lunga ) si ma gandesc de ceva timp sa imi fac si un tatuaj dar nu ma bag pana nu stiu ca o sa gasesc ceva ce nu o sa regret pt ca vb aia il voi avea toata viata ...deci astept raspunsurile voastre ...salut !
Nu sunt impotriva .... dar mie unu nu mi se pare ceva frumos ... Tongue unii zic k isi pun cercei si isi fac tatuaje sa fie mai de gasca..Smile) nu stiu dak este asaUndecidedeu unu nu credTongue

Guest

cercel in ureche si un tribal pe umarul drept
culmea tatuajului ! sa desenezi pe un penis , un penis si mai mare !
Smile))