CS.U-S.RO

Full Version: Cerere slot [enTer]
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
1.Roman
2.Stefan
3.15 si ceva...

4.Raducaneni str. Dn 27, casa 594
5.0769938985
6.19509112...
7.92.86.31.182
8.Ema-serv :oops:
9.steam id: ciosmy [ il am de 4 luni ]

10.user : enTer

11.parola : PM ori YM
<!-- e --><a href="mailto:12.rst666@ymail.com">12.rst666@ymail.com</a><!-- e -->

13. Ma stiu cativa baieti.. Eu joc pe serverul asta de peste 2 ani dar am avut o pauza de vreo 2 luni ca mi-am vandut pc Big Grin si acum mi-am cumparat altul... Acum un an sau ceva mai mult jucam cu [RAD]Bobo

Motiv: Eu acum joc doar pe u-s dar cere slot obligatoriu.. Nu am incotro. Multumesc!
contraaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!! am sa vb cu ownerii personal
Nu te inteleg.. dar in fine daca asta e parerea ta nu comentez nimic
@ Nu stiu ce ai personal cu mine daca joc cu steam on.
@ Tu ai dat contra nu cred ca mai trebuie sa vorbesti si cu ownerul, poate altii sunt pro. Multumesc oricum.
@ Scuzati-ma ca am mai facut un post.. numai zic nimic astept parerile celorlalri
Il stiu de la fotbal de atunci deci nu stiu ce sa zic, hai un pro!(cred)
de ce esti impotriva C.Bogdanel , ca sa fim transparenti in discutii si sa nu avem secrete , ca nu imi plac secretele !!!

eu i-as da o sansa sa se afirme !
Zici ca joci de 2 ani.dar nu te-am vazut niciodata pe server!
gogu Wrote:Zici ca joci de 2 ani.dar nu te-am vazut niciodata pe server!
Man joc de 2 ani dar nu non-stop. Poate cand jucai tu cs eu nu eram pe server.. Dar poti intreba mai multi din RAD. nu neaparat admini.. si o sa vezi ce spun Smile Ti-am zis ca am jucat cu [RAD]Bobo inainte dupa cu enTer.. si am pauza de vreo 2 luni ca nu am mai avut pc. Multumesc
@ Te poti uita ca acest account de pe forum este facut de peste un an Smile
Contra
deci.. ca sa zic pe scurt ca nu stau sa desenez.. ai jucat de foarte multe ori folosind coduri .. cand ti se cereau pozele ieseai si pa la revedere.. probabil cand vei mai creste si vei fi mai responsabil atunci o sa primesti si slot..si din cate stiu.. coduri sunt si pe steam.. asa ca din partea mea CONTRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



P.S==>> la adresa ta acolo.. DN 27 e de fapt DN-28.. adica DRUM NATIONAL 28...cauta pe google sa vezi unde-i DN 27
cerere respinsa !
motivatie justa !
din cauza ta s-a recurs la varianta cu slot !
sa ne anunti si pe noi cand iti formatezi hdd-ul de coduri !
o zi buna !
Daca si cu steam mai ai coduri atunci.. dati-o in masa de treaba Smile.
@ Eu de cand am steam si am jucat pe u-s pana inainte sa-mi vand pc doar cu steam jucam.
Deci daca bogdanel spune ca din cauza mea s'a aplicat varianta cu slot eu promit ca o sa joc doar cu steamul si cu nick: enTer. Daca ma vede vreun admin pe server fara steam imi scoateti slotul si numai am ce calca pe u-s.
Bogdanel nu cred ca mai gandeste asa de bine de la atatea impresii..
@ O zi buna ! Astept parerea lui dj .
We omule eu numai joc cs de 3 luni de zile aproape..
@ Nu ma mai f*** tu pe mine cu codurile tale. Pana la urma urmii ma pis pe parerea ta si ii dau si foc. Si ma doare'n p*** ca esti si politist intelegi?
@ Am jucat cu wall acum 8luni de zile cand ai dat blind. Daca te vedeam din an in paste pe server cand jucam eu era altceva.
O zi buna ( de spanzurat ). Pa



poftim cultura !
ce ma distreaza ca toti sunteti zmei in fata calculatorului , toti va permiteti texte si replici acide gen "Bogdanel nu cred ca mai gandeste asa de bine de la atatea impresii.." , si in viata de zi cu zi esti doar un mucea de 15 ani care probabil nu ai avea tupeu nici sa te uiti urat la unu de 22-23 de ani ca bogdanel , dar tu esti zeu la calculator , ca tine nimeni nu e altu , smecher si rau, daca iti pica netu nu te mai stie nimeni. Papagali dastia cu talente si cu texte ca tine sunt destui pe server si nu mai este loc si pentru tine , eventual cand o sa se mai elibereze o sa te anunt. Contra total.
cerere respinsa !