CS.U-S.RO

Full Version: ZUZU!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.

Guest

.


<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.2shared.com/file/NnpRb9Aq/zuzu.html">http://www.2shared.com/file/NnpRb9Aq/zuzu.html</a><!-- m -->
Eu unu is familiarizat cu astfel de stil de joc din partea lui zuzu si i-am atras atentia de atatea ori , am fost sesizat de smantanosu si eqq in nenumarate randuri , uite ca ei au avut initiativa alaturi de FreeStyle sa faca acest demo.Ori suntem noi prea paranoia ori zuzu a facut abuz de imunitate , acuma fara resentimente doar n-avem de ce sa ne suparam degeaba , sa tratam lucrurile asa cum sunt .
bun o sa fiu scurt si la obiect , va dati toti adminii cu parerea ,( in special vreau sa aud parerea owneriilor , ca cu adminii cam stiu care sunt bisericutele) si luati o decizie : daca considerati ca am wall , aim , silent sau etc eu va urez multa sanatate si am plecat ( fara circ si discutii interminabile) , nu sunt dependent de nimeni deci nu o sa fac circ pentru un simplu admin ; daca in schimb considerati ca nu am nimica atunci vrea adminele scoase la cei care m-au acuzat ( in cazul acesta smantanosul , eq si freestiler) .

1. mentionez ca eram in cs de cel putin 3 ore , la inceput aveam scor si 2-12 si dinastea ( pana mi-am setat cfg-ul pentru ca mi sa stricat , aici poate confirma dj , verde si mai multi ca le-am cerut unele comenzi )
2. stiam ca mi se face demo ( si in demo le-am zis sa nu imi faca demo ca gluma ) , deci daca aveam oarece cod il scoteam ca doar stiam ca mi se face demo si inainte smanatanosu tot imi zicea ca am aim
3. joc de 5-6 ani si mi s-au facut sute de demo
4. e ultimul meu post la sectiunea asta , deoarece din propia mea experienta de moderator o sa se ajunga la discutii interminabile daca eu incerc sa demonstrez ca joc curat si voi veniti cu argumente contra , asa ca ziceti-va parerea fiecare admin si astept decizia finala a unui owner
5. daca se considera ca am avut cod , atunci va multumesc pentru momentele placute petrecute pe acest server , scuzati-ma daca v-am gresit cuiva si va doresc sanatate si tot binele din lume.

Sa fiti iubiti!
Chemati pgl-istii, sa-si dea cu parerea! :lol: :lol:

Guest

1. Nu ai treaba cu accesele noastre atata timp cat nu ai primit BAN/DESTROY!
2. Nu ai steam! (Nu ma lua ca sunt coduri si pe steam etc).
3. Acel silent aim e foarte fin din cate observ, iar la awp nici ca se observa!
4. Il vezi pe ala scara, te uiti la el da totusi nu apesi. Scoti usp te uiti iar la el si te dai in spate.
5. Pentru mine e relevant, indiferent ce decizii se vor lua. BAFTA!
6. Imunitatea hm, nu ma mai bag, e treaba ownerilor aici.

//Daca erai pro, cand ne-am dat spec, scriai un record "daudepicanetu" si ne dadeai peste nas la toti! SALUT!
silent.
Baieti il sustin pe zuzu , chiar daca ar avea sau nu ar avea. De ce?
Pentru ca e om de onoare.
Decizia nu este a mea e a lui Catalin. Pe mine personal nu ma intereseaza daca are sau nu cod sincer. Nici nu-mi voi da cu parerea. Nu sunt apt de asa ceva poate, dar acest om a fost pe sever cand eram ziua 3 oameni si jucam.
Asa ca scuze, dar il consider om cu principii. Iar daca m-am certat cu el in viata si ne-am mancat a ramas respectul ca a sustinut sus si tare daca a avut ceva de zis, desi atunci era serverul meu si puteam face orice ..... si nu mi-a picat bine multe afirmatii de la el.
E datoria mea morala insa de a fi alaturi de un om care repet nu a fost prietenul meu ci poate din contra dar in schimb a avut CARACTER. E timpul sa-i acord recunoasterea unor merite personale si consecventa fata de acest server.

O seara buna
Mihai

PS Va rog nu incercati sa ma convingeti daca are sau nu cod. NU ma intereseaza daca Zuzu a deranjat o bisericuta ori pe altcineva pe server ..... Ce am avut de zis am spus.
:lol: cel mai tare smantanosu cu eq si cu freestyler ala ... unde-i codu ma? mi-am pierdut dimineata aiurea cu codu vostru :| asa se trage cu awp cand esti meserias ...am sa ma mai uit diseara....dar.... deprimant cand va vad, ma asteptam mai mult de la tine eq...de la smantana si freestyle ala nu am pretentii...dar tu?
si cand ai sa te uiti diseara sa te uiti la faza cu arma...
playa Wrote::lol: cel mai tare smantanosu cu eq si cu freestyler ala ... unde-i codu ma? mi-am pierdut dimineata aiurea cu codu vostru :| asa se trage cu awp cand esti meserias ...am sa ma mai uit diseara....dar.... deprimant cand va vad, ma asteptam mai mult de la tine eq...de la smantana si freestyle ala nu am pretentii...dar tu?
nu te supara,nu ai cum sa vezi tu codul la cat cs stii tu
eq stie ce vorbeste
ADR Wrote:
playa Wrote::lol: cel mai tare smantanosu cu eq si cu freestyler ala ... unde-i codu ma? mi-am pierdut dimineata aiurea cu codu vostru :| asa se trage cu awp cand esti meserias ...am sa ma mai uit diseara....dar.... deprimant cand va vad, ma asteptam mai mult de la tine eq...de la smantana si freestyle ala nu am pretentii...dar tu?
nu te supara,nu ai cum sa vezi tu codul la cat cs stii tu
eq stie ce vorbeste

adr daca esti un impertinent dispari...ai grija arogantule! de fapt ai ban Smile
playa Wrote:
ADR Wrote:
playa Wrote::lol: cel mai tare smantanosu cu eq si cu freestyler ala ... unde-i codu ma? mi-am pierdut dimineata aiurea cu codu vostru :| asa se trage cu awp cand esti meserias ...am sa ma mai uit diseara....dar.... deprimant cand va vad, ma asteptam mai mult de la tine eq...de la smantana si freestyle ala nu am pretentii...dar tu?
nu te supara,nu ai cum sa vezi tu codul la cat cs stii tu
eq stie ce vorbeste

adr daca esti un impertinent dispari...ai grija arogantule! de fapt ai ban pentru aroganta si offtopic Smile
no aim.

topic closed.