CS.U-S.RO

Full Version: JaMMiN
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
chiar acum jammin da kick degeaba la lume rog sa se ia masuri , slay team ca se oftica si de astea nu se poate
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


tot nu s-a skimbat jammin asta :lol:
mariankkkk Wrote:chiar acum jammin da kick degeaba la lume rog sa se ia masuri , slay team ca se oftica si de astea nu se poate

tu care esti pe server? cu ce nume joci? pai depinde slayteam daca vad ca trece timpu si ma benoclez la lume si nu se intampla nimic normal, iar kick sa stii ca dau la afk, mai ales la cei cu bmb in baza, si mai dau kick sa evit eventualele injuraturi pe say_team @ Smile
Am primit de 2 ori destroy in mai bine de o ora de la Adminul JaMMiN doar pentru ca i s.a parut lui ca este amuzant. Pe langa acestea kick fara motiv. Idea Rog a fi luate masuri.

___________________________________
Nimeni nu e mai prejos decat el insusi.
mEErSvenseN Wrote: Am primit de 2 ori destroy in mai bine de o ora de la Adminul JaMMiN doar pentru ca i s.a parut lui ca este amuzant. Pe langa acestea kick fara motiv. Idea Rog a fi luate masuri.

___________________________________
Nimeni nu e mai prejos decat el insusi.
daca ai de facut o reclamatie respecta modelul Smile nu intra peste alti!
mEErSvenseN Wrote: Am primit de 2 ori destroy in mai bine de o ora de la Adminul JaMMiN doar pentru ca i s.a parut lui ca este amuzant. Pe langa acestea kick fara motiv. Idea Rog a fi luate masuri.

___________________________________
Nimeni nu e mai prejos decat el insusi.


baiatu baiatu, nu dau destroy mocca, vezi-ti de treaba ta...tu esti din barlad nu? ha ha nu dupa ip m-am luat. Ai grija cum vorbesti si cat vorbesti! Te-au rugat alti admini inaintea mea sa joci cs nu sa te mircuiesti, eu ti-am dat si gag, mai atacat pe chatul adminilor, ti-am mai dat niste kickuri am incercat sa te reduc la jucat cs in tacere, m-ai atacat pana ai depasit o anumita limita, atunci am aplicat comanda. Apropo pe forum poti chatui absolut cat doresti nu ma supar, si am sa stau si eu la povesti cat doresti si cat doresc ca pt asta e forumul, dar pe server hai sa jucam si sa incercam sa nu ne dam buricu pamantului pe chat! Spor la frage pe server si la fraze pe forum!