CS.U-S.RO

Full Version: cerere slot
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
1.nume:Moraru
2.prenume:Cristi
3.varsta:16 ani
4.adresa (localitate strada nr bloc scara , etaj , ap, judet- sau pt cei din mediul rural - sat , comuna , judet ): jud: Iasi , com: Grajduri sat: Grajduri
5.un nr de telefon valabil 24/24 ore: momentan nu am telefon
6.primele 8 cifre din CNP: 19310252..
7.ip -ul in momentul cererii: 92.83.184.140
8.reteaua din care faci parte: click-net
9.steam id : STEAM_0:1:31961847
10.user : nane
11.parola :
12.adresa de ym sau e-mail: <!-- e --><a href="mailto:cristy_the_one93@yahoo.com">cristy_the_one93@yahoo.com</a><!-- e -->
13.ore jucate : <!-- m --><a class="postlink" href="http://cs.u-s.ro/stats/index.php?q=nane">http://cs.u-s.ro/stats/index.php?q=nane</a><!-- m --> ... &order=asc


ps: motivul cererii este de a evita sa intre alti jucatori cu numele meu ... .

Guest

Eu iti dau pro.
Pro. Mi se pare un baiat respectuos si nu a cauzat probleme .
Pro,stiu ca s-a plans ca nu are cum sa arate orele jucate deoarece s-au resetat statisticile,oricum ore avea destule
pro
eu iti dau un CONTRA! pt k esti incapabil sa dai un ip calumea si un steam ID calumea

bafta
Pro !


@LEVEL astora de la clicknet asa le apare cand dau dublu pe iconul din bara care arata reteaua.. nu tre' sa-i dai in cap.. poate e novice la acest capitor !
pro, un baiat cu bun simt si cu capul pe umeri in ceea ce priveste cs-ul Big Grin
leVel Wrote:eu iti dau un CONTRA! pt k esti incapabil sa dai un ip calumea si un steam ID calumea

bafta
lol ce ai ma? omu stie cs si atat! a dat si el adresa ruterulu Smile) asta e, iar steam id-ul e corect, toti ceilalti au dat username-ul de pe steam :?:

are steam merita slot!

edit by lVl//sa nu mai fac alt post...ala nui steam ID...e steam IP Tongue...steam ID=usernameBig Grin [oricum un singur vot negativ de la mn nu influenteaza decizia finala, am dat contra doar ca sa atrag atentia si pt restul ce urmeaza sa faca cereri
cerere admisa , trimite datele !