CS.U-S.RO

Full Version: Unban ikks !
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Incepe harta. Dust2. Prinda runda e bataie. Castiga terror si Catalin zice ca CT sa stea in X daca nu iau slay. Ii zic frumos ca e free game. Si vine banu.

[AMXBANS] ===============================================
[AMXBANS] You are Banned from this server by admin Catalin
[AMXBANS] You are permanently banned.
[AMXBANS] Banned nick : ikks
[AMXBANS] Reason : ' free la dat si ban-uri '
[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ forum.u-s.ro
[AMXBANS] Your SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 13964307 '
[AMXBANS] Your IP : ' 89.122.134.150 '
[AMXBANS] ========================================

Sa-i zica cineva lui Catalin sa mai treaca si pe forum la reguli, sa vada ca nicaieri nu zice sa stea CT in site. Si nicidecum sa dai ban permanent ca te simti ofensat. Oricum, abuzuri de-astea la el sunt o obisnuinta.
daca tot zici ca fac abuzuri hai sa mai fac inca unul. ban pe forum si cel de pe cs ramane.
pam pam....asta se intampla cand nu aveti spirit de echipa si cineva va invata ceva dar voi sunteti zeii dormitorului vostru. Voi nu stiti cum se joaca cs-ul pe public!
PRO ikks....daca e sa fie fara push sa se revina la vechile reguli...si sa se puna pluginu cu linii din alea care sa mentina limita aia la harti

playa vad ca esti din ce in ce mai prefacut.cred ca esti dependent de serverele din tudor unde ai admin si te crezi un fel de Zeus mai mic.se vede ca nu ai jucat niciodata la un nivel inalt.o sa iti dau pe privat pe mess niste servere unde joaca doar jucatori PRO de prin A-pgl si sa intri acolo noaptea sa vezi cum decurge jocul dar nu prea o sa faci fatza

salut

P.S.-inca o data pro ikks
ikks nu a primit ban pt k a incalcat limitele de push...a primit ban pt k a comentat aiurea Smile
Sa mor eu tot in conditii de zeii ati ramas ...

cataline .. no-offense ai gresit ...

eram pe server .... este free game fiecare joaca cum vrea ori rush ori push ...

pune bmb daca vrea ... sta la X daca vrea .....

de asta este free-game ....

banul nu ii cu un nume din cele 5 motivul se stie ( ai avut i zi proasta ) demo poze consola ... deci trebuie scos

cam atat am avut de zis ... stiu ca regulile sunt facute pt a fi incalcate dar nici chiar de cel care le face
voi tot nu stiti ce inseamna free game!
l-am dat pt. comentarii ca m-am tot saturat sa va explic.

prin FREE GAME va rog sa intelegeti ca aveti voie cu push

DAR asta nu inseamna ca nu se aplica regulile celelalte (tero pune bomba, ct defuse)

CU mesajul pe care l-am dat cand a comentat ikks vroiam sa echilibrez jocul pt. ca CT si-o lua incontinuu absolut toti playerii mergeau doar pe o singura parte (si bine inteles mureau toti SAU (vezi regula de mai sus) exploda bomba).

Si mai e inca ceva ... DACA _|_ mea nu vrea sa-l lase pe server fiti sigur ca nu mai intra. ABSOLUT nimeni nu e obligat sa joace aici. Cel putin, eu nu am sa va chem niciodata daca nu vreti sa jucati sau nu intrati de buna voie.

PS: cand o sa-mi platiti voi curentul , internetul si munca depusa atunci va las sa comentati la deciziile mele, pana atunci ciocu mic. Faceti-va treaba de admin pe cs (daca nu BYE) si nu va mai bagati ca musca in lapte.
Si ikks ce regula a incalcat? a zis pur si simplu.. "e free game"! Catalin orgoliul tau e prea mare ai avut multe decizii luate aiurea si acum nu suporti ca toti sa iti intoarca deciziile, nu poti tu sa admiti ca ai gresit. Esti un fel de becali cu steaua.. defapt.. la fel.
ikks aici. multumesc pe aceasta cale lui edi ( sklembar ) ca si-a sacrificat contu sa mai pot zice si cateva cuvinte aici ca domnu' catalin mi-a luat dreptu la replica prin banu dat in secunda 2.. i-am cerut sa-mi scoata banu sa mai pot scrie un mesaj. degeaba

blue_ikks: auzi.. macar scoate banu de pe forum, sa zic si eu ce am de zis.. o zi, doua, dupa aia.. cum vrea _|_ ta n-o sa mai calc pe server. de dragu celor 5 ani in care am jucat pe u-s. mersi
good_fouryou: n-am cum ma doare mana daca scot

replica de om de 23-24 de ani cati o avea.. [Image: bigeyedsmiley.png]

bun. in primul rand. ce s-a intamplat pe server. i-am zis omului atat.. "e free game". nu e vorba nici pe departe de comentarii sau ceva. era prima runda, era bataie , nu a fost vorba de nici o bomba sa zica el ca trebuia sa fac defuse. lucrul asta il pot confirma toti ce au fost pe server. ghile, gogu, rox, laurentzii.. era plin serverul. din pacate, catalin va controleaza ca ceausescu ( pe deoparte il inteleg, dar face abuz. ). ce face el e fix comunism. faci ce vreau "_|_ lui" sau zbori. nu vad egalitate, ca intr-o familie ceea ce noi, playerii incercam sa creem aici. ca bine zice sklembar mai sus, esti un fel de becali.

multumesc pentru ospitalitatea de care au dat dovada cei din familia dj -ilor . ionut, ovidiu si mihai. oameni adevarati. am zis-o si o s-o zic mereu.

salutari, sanatate, si bafta in viata pentru restu' [Image: wave.gif]
hard situation, difficult decision. Poate ca s-ar putea ierta, si eu sunt al dracului, dar parca...intradevar cand intra amandoi pe server si sklembar si ikks nu mai este loc de arogantele lor nici cu slot, dar ...na
sKlembar Wrote:ikks aici. multumesc pe aceasta cale lui edi ( sklembar ) ca si-a sacrificat contu sa mai pot zice si cateva cuvinte aici ca domnu' catalin mi-a luat dreptu la replica prin banu dat in secunda 2.. i-am cerut sa-mi scoata banu sa mai pot scrie un mesaj. degeaba

blue_ikks: auzi.. macar scoate banu de pe forum, sa zic si eu ce am de zis.. o zi, doua, dupa aia.. cum vrea _|_ ta n-o sa mai calc pe server. de dragu celor 5 ani in care am jucat pe u-s. mersi
good_fouryou: n-am cum ma doare mana daca scot

replica de om de 23-24 de ani cati o avea.. [Image: bigeyedsmiley.png]

bun. in primul rand. ce s-a intamplat pe server. i-am zis omului atat.. "e free game". nu e vorba nici pe departe de comentarii sau ceva. era prima runda, era bataie , nu a fost vorba de nici o bomba sa zica el ca trebuia sa fac defuse. lucrul asta il pot confirma toti ce au fost pe server. ghile, gogu, rox, laurentzii.. era plin serverul. din pacate, catalin va controleaza ca ceausescu ( pe deoparte il inteleg, dar face abuz. ). ce face el e fix comunism. faci ce vreau "_|_ lui" sau zbori. nu vad egalitate, ca intr-o familie ceea ce noi, playerii incercam sa creem aici. ca bine zice sklembar mai sus, esti un fel de becali.

multumesc pentru ospitalitatea de care au dat dovada cei din familia . ionut, ovidiu si mihai. oameni adevarati. am zis-o si o s-o zic mereu.

salutari, sanatate, si bafta in viata pentru restu' [Image: wave.gif]

ba gigi te-am chemat eu aici? am insistat sa vii? si nu ma lua cu 5 ani ai tai ca nu stiu daca ai jucat 1 luna intr-un an. si te rog frumos nu vorbi de ceausescu ca nici macar nu stii cu ce se mananca. nici mucii la nas nu stii sa tii stergi bine si vorbesti de un om pe care l-ai vazut numai la tv si atunci numai cand a fost impuscat. "E fix comunism" ai trait mai mucea pe vremurile comunismului ca sa-ti dai cu parerea? luati-va de mana amandoi si faceti hora unirii (sper ca ai trait si pe vremea aia ca sa stii despre ce e vb.) si dupa ce ati terminat duce-ti-va amandoi in .... mea.

Deja m-am saturat de pitici smecheri ca voi. Sictirrrrrrrr.