CS.U-S.RO

Full Version: leVel - Cerere imunitate
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
nume: Casalean
prenume: Vlad
nick (actual si cu care ai mai jucat): leVel [alte nickuri PyR(o), EvolvE^, UpGrade + multe altele Big Grin]
playeri adusi pe server(nick): nu mai stiu...nu multi oriqmBig Grin
timp de cand joc pe server: 3 ani si ceva...si peste 1 luna implinesc 3 ani de adminat >Smile Big GrinBig Grin
sustinut (propus ) de adminul : -
timp de cand joc CS: 4 ani constant am inceput sa joc cs de la 12 ani Smile)
YM: b1_vlad
ip: 79.113.155.237
oras: Deva
varsta: 20 Ani
steam id: pyro_vladutz

Cererea are ca scop dorinta de a primi Imunitate deoarece de la 1 Octombrie voi incepe facultatea si voi merge la TM...povestea o stiti k sunt inchise porturile bla bla...dar voi putea intra de pe net wireless [RDS] pt a admina, de jucat ns dak pot cu lagu kre il voi avea...si pt a nu primi kick automant de la server doresc litera "a"

multumesc anticipat


bafta Big Grin
Nu se mai da kick automat de cand a fost scoasa setarea amx_hpk a severului , dar poate pentru a scapa de gura altora stresati ca ping-ul tau ar fi prea mare ti-ar trebui aceasta imunitate . bft
contra. ca sa nu existe discutii intre admini ( eu de ce nu am imunitate , da mie de ce nu-mi da? , etc ) .
verde Wrote:Nu se mai da kick automat de cand a fost scoasa setarea amx_hpk a severului , dar poate pentru a scapa de gura altora stresati ca ping-ul tau ar fi prea mare ti-ar trebui aceasta imunitate . bft


aa pai nu am stiut k nu mai este autokick pt ping...at e ok Big Grin