CS.U-S.RO

Full Version: cerere slot
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
1.nume:Moraru
2.prenume:Cristi
3.varsta:16 ani
4.adresa (localitate strada nr bloc scara , etaj , ap, judet- sau pt cei din mediul rural - sat , comuna , judet ): jud: Iasi , com: Grajduri sat: Grajduri
5.un nr de telefon valabil 24/24 ore: momentan nu am telefon
6.primele 8 cifre din CNP: 19310252..
7.ip -ul in momentul cererii: 192.168.1.2
8.reteaua din care faci parte: click-net
9.steam id : STEAM_0:1:31961847
10.user : nane
11.parola :
12.adresa de ym sau e-mail: <!-- e --><a href="mailto:cristy_the_one93@yahoo.com">cristy_the_one93@yahoo.com</a><!-- e -->
13 ore jucate : <!-- m --><a class="postlink" href="http://cs.u-s.ro/stats/index.php?q=nane&sort=skill&order=asc">http://cs.u-s.ro/stats/index.php?q=nane ... &order=asc</a><!-- m -->
contra ai prea putin timp de cand joci pe server
poate oi avea putin timp de cand joc pe sv.. dar joc aproape in fiecare zi cate 2-3 ore...
......as you wish
:wink:
Pro
il cunosc personal,de la mine stie de sv
nu a facut probleme pe sv,nu s-a pus in gura cu nimeni
a uitat sa precizeze ca a jucat acum ceva timp cu alt nick(xxx)-apare si la playerii adusi de mine pe sv in primele mele cereri de admin/slot
Pro pt faptul ca l-am vazut des pe server si nu a facut niciodata probleme !! + ca are si steam ceea ce e in avantajul lui !
Smile) pro :O sss esti sigur ca il cunosti?

asta intr-o seara pela 12 si ceva juca cu cod!

treaba voastra!
in primul radn scz de offtopic..Big Grin
.... decat sa joc cu cod ma las de cs...Wink
atunci incearca incet incet sa te lasi!

tin minte pe harta aim_usp parca nu mai stiu cum ii zice , aveai wall suta'n mie!

eu atat am avut de zis scz de off-uri!
cred ca te inseli manutza,cum s-a inselat si bofanel in privinta mea
il stiu de mic,e baiat la locul lui
asteptam decizia unui owner pana la urma
Pro + daca joaca constant de ce sa nu ii dam slot ? Asa vom mai evita si intrarea cu cod sub anumite nick-uri a unor playeri care joaca constant si curat !
sss Wrote:cred ca te inseli manutza,cum s-a inselat si bofanel in privinta mea
il stiu de mic,e baiat la locul lui
asteptam decizia unui owner pana la urma
sa speram !

bafta la slot!
ii dam slot dupa ce isi micsoreaza avataru :lol:
contra total .
zuzu...Big Grin sper ca nu pentru faza de azi de pe inferno...:oops: .... .doar am zis si eu asa... pt ca stiam de ce miai dat slay..Smile... oricum e doar parerea ta .. Wink
as you wish
contra
Pages: 1 2