CS.U-S.RO

Full Version: Cerere Slor Raduu
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
nume:Radu
prenume:Adrian
nick (actual si cu care ai mai jucat): actual Raduu si inainte FL@$H..sau cNb..pe astea le tin minte
playeri adusi pe server(nick):3-4
timp de cand joc pe server:joc de ceva vreme..nu stiu exact..dar oricum in timpul scolii nu prea am jucat ( cred ca un an:-?...un an si )
sustinut (propus ) de adminul :cei care vor sa ma sustina sa dea reply
timp de cand joc CS:3-4 ani
YM: <!-- e --><a href="mailto:your_flash@yahoo.com">your_flash@yahoo.com</a><!-- e -->
ip: 86.127.254.200
oras:Barlad
varsta:15 ani..si :-"
steam id: -

Guest

varsta:15 ani..si :-" e cam putin
Contra
pro
e activ, si avand in vedere ca mai e un player care vrea slot tot pe acelasi nick..desi eu nu l'am vazut pe server
eu zic ca merita o ,,rezervare" Smile
ar trebui sa se verifice ip'urile pentru orice eventualitate.

Guest

rox te-ai dilit ? hai sa chemam si clasa a 5 a sau pe aia de 10-11 ani, cred ca am eu vreo 2 veri care au si steam , sa ii pun sa ceara slot ... be serios. Slotul nu e ceva care dai la oricine ...ca si adminul de altfel (ma intreb, oare eu cum l-am primit Smile )
aprob LoL.
LoL: Re: Slot Aud|CuloriBig Grin
De accord !!
atunci ai fost de acord(si el are tot 15 ani)...si acum reactionezi cum reactionezi:-?
stiu ca nu e treaba mea la cerere slot ,dar raduu are dreptate ,lol ai fost de acord cu aud culori cu toate ca el a fost mult mai putin activ decat raduu ,incearca sa iti schimbi parerea te rog.
Omgggg pls nu ma mai bagati pe mn la mijloc..!!!

Guest

Da de atunci si pana acum mi-am schimbat parerea ..prea multi copii primesc sloturi si admine ..destul de usor . Pentru slot si/sau admin, parerea mea macar 18 ani.


P.S. am incercat sa fiu pro pentru fiecare, dar cand vad ca toti copii umplu forumul de plangeri pentru, gag,kick, destroy asa fara sens, deja nu mai sunt pro pentru nici un slot sau admin, care nu are mai mult sau macar 18 ani
am vazut ca sunt doua cereri pt numele Raduu..iar cel care joaca cu numele asta stiu ca e din BARLAD...
Pai ar trebui slot la cel care intradevar este Raduu . Astfel vom evita alte chestii !
deci?