CS.U-S.RO

Full Version: Cerere admin mic "mic" DarkManX
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
nume: Bălineanu
prenume: Constantin Stefan
nick : DarkManX
playeri adusi pe server : au fost mai multi , dar nu au ramas pe server ...
timp de cand joc pe server: din sem. II al anului scolar
sustinut de adminul : rox , burlaku , gogu
timp de cand joc CS: cred ca 10 ani
YM: costi_xy
ip: 93.113.187.249
oras: Iasi
varsta: 16
steam id: alexene
contra

Guest

As vrea sa vad confirmarea adminilor care spui tu ca te sustin !
pro!
pro
contra !
pro
contra . si explic si de ce. in ultima perioada tot rasar cererile de admini ca ciupercile dupa ploaie + ca s-au dat admine pe ochi frumosi . haideti totusi sa respectam cerintele minime de acordare a statutului de admin " cerinte minime:
varsta: 17-18 ani
timp de cand joc pe server: 6 luni
playeri adusi pe server: 10

cererile care nu respecta cerintele minime sau nu sunt completate cu tot ce se cere vor fi respinse "
pt admin mic minim 55 ore !
Da dj , deacord cu tine ..
Doar ca eu am : Online Time 71:16:09
<!-- m --><a class="postlink" href="http://cs.u-s.ro/stats/player.php?id=1">http://cs.u-s.ro/stats/player.php?id=1</a><!-- m -->

Si chiar ai spus mai demult , ca imi vrei da un admin mic ...
dj Wrote:pt admin mic minim 55 ore !

Pentru cei noi veniti nu se aplica si regula vechilor admini Smile

Dark .. mai jucam mai socializam si nu o sa am motiv sa nu-ti dau. Pana la urma ideea e sa jucam de placere nu pentru admin .. cel putin asa consider eu.
se cam joaca pentru admin...asta e adevarul. De exemplu d-nul Sure ramanand fara admin pentru inactivitate statea intro zi spectator, eu ii dadeam kick, el reintra si tot asa a facut de cateva ori pana ce a intrat la joc (fara sa zica nimic
d-nilor vechi admini , e greu sa faci 55 ore ca sa ai admin ?
Dj noi am vorbit mai demult pe pm , despre asta .. si ti`am spus pentru ce vreau admin , ai fost deacord ...
Nu as vrea doar ca atunci cand scrii amx_who sa apar si eu ca admin Smile) , nu mai pot de asta :mrgreen: ..
pro! :mrgreen:
Pages: 1 2