CS.U-S.RO

Full Version: WTF!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Name Topic:nuaicucine!
Continut:
- numele adminului Catalin
- nickul tau cu care ai jucat pe server in acel moment:daubine!
- ce comanda a fost aplicata asupra ta sau cu ce a gresit adminul fata de tine
- dovezi: mi-a dat destroy pe motiv de no-recoil.nu mai are rost sa pun pozele.
- ce sanctiune propuneti pt acest admin dak este gasit vinovat:vreau doar o explicatie..sa imi demonstre el ca aveam no-recoil.nici jocul nu il stie bine si el imi zice mie de aim no-recoil
Despre serverul asta mi-a facut o parere..daca intra cineva care stie jocul este dat afara..ramaneti frate si jucati cu buti sa faceti fraguri.

HF&GL
vreau si eu o explicatie ... cum poti dai 4 chesturi cu pistolul tragand foarte repede (fara pauze intre focuri) , cum poti da cap si chest 4 runde la rand tragand la fel de repede. nu iti sare tinta absolut deloc .. terminai 1 incarcator omorand 2-3 oameni. zei ca tine am mai vazut la TV in competitii mari nu pe servere de cartier. tu imi ceri sa-ti demonstrez ca aveai no recoil (statisticile la cum trageai mi-au fost de ajuns). dar demonstreaza-mi tu ca nu aveai.
Catalin Wrote:vreau si eu o explicatie ... cum poti dai 4 chesturi cu pistolul tragand foarte repede (fara pauze intre focuri) , cum poti da cap si chest 4 runde la rand tragand la fel de repede. nu iti sare tinta absolut deloc .. terminai 1 incarcator omorand 2-3 oameni. zei ca tine am mai vazut la TV in competitii mari nu pe servere de cartier. tu imi ceri sa-ti demonstrez ca aveai no recoil (statisticile la cum trageai mi-au fost de ajuns). dar demonstreaza-mi tu ca nu aveai.

Care statistici ma....aratane si noua un demo ceva sa vada si alti sa isi dea cu parerea...joc de ceva vreme pe serverul asta,am fost verificat au stat admini pe mine bla bla...pana vine catalin frate cu ochiul lui de profesionist si zice ca am no-recoil.omg
Apropo de ce zici tu acolo ca am dat cap si chest 4 runde la rand,care e dificultatea in asta?si ce inseamna repede la tine? Un pistol USP are 12 gloante..ti se pare mult ca omoram 2-3 oameni cu un singur incarcator Confusedhock:

P.S Astept si alti admini sa isi dea cu parerea.
din cate stiu eu tinta se mai si ridica..
stii care e treaba...copiii trag configuri de pe net dar ei habar nu au ca in acele configuri sunt niste scripturi interzise, de asta saracii nici nu stiu cum e cs-ul adevarat. daca le dai sa joace cu default nu fac un frag

Guest

offtopic, tin minte cand am jucat prima oara cs .. 1.5, nu stiam ce e aia setare..si jucam in software mode pana cand mi s-au deschis si mie ochii.'
ontopic: eu am incredere in catalin, asa cum eu pot recunoaste un cod fara poze si fara demo, cred ca el ca proprietar de servar a vazut multe si nu ma pot indoi de decizia lui.
playa Wrote:stii care e treaba...copiii trag configuri de pe net dar ei habar nu au ca in acele configuri sunt niste scripturi interzise, de asta saracii nici nu stiu cum e cs-ul adevarat. daca le dai sa joace cu default nu fac un frag

mare dreptate ai playa. asa m-am ars si eu cu un prieten. avea in config silent aim, dar el nu stia si era mare zeu la cs !

on topic : daca asta e decizia lui catalin fie .
playa Wrote:stii care e treaba...copiii trag configuri de pe net dar ei habar nu au ca in acele configuri sunt niste scripturi interzise, de asta saracii nici nu stiu cum e cs-ul adevarat. daca le dai sa joace cu default nu fac un frag

playa eu nu sunt unul din copiii aceia...joc counter de mai bine de 5 ani,am fost si la concursi,lanuri etc etc
cfg cu care joc e configurat in mare parte de mine..am doar niste setari sa nu stau de fiecare data sa le pun..atat
Joc si default oricand si dau la fel de bine..believe me.

P.S Atat am avut de zis..nu vreu sa stau sa ma balacaresc pe forum.. Numai bine!
daubine! Wrote:
Catalin Wrote:vreau si eu o explicatie ... cum poti dai 4 chesturi cu pistolul tragand foarte repede (fara pauze intre focuri) , cum poti da cap si chest 4 runde la rand tragand la fel de repede. nu iti sare tinta absolut deloc .. terminai 1 incarcator omorand 2-3 oameni. zei ca tine am mai vazut la TV in competitii mari nu pe servere de cartier. tu imi ceri sa-ti demonstrez ca aveai no recoil (statisticile la cum trageai mi-au fost de ajuns). dar demonstreaza-mi tu ca nu aveai.

Care statistici ma....aratane si noua un demo ceva sa vada si alti sa isi dea cu parerea...joc de ceva vreme pe serverul asta,am fost verificat au stat admini pe mine bla bla...pana vine catalin frate cu ochiul lui de profesionist si zice ca am no-recoil.omg
Apropo de ce zici tu acolo ca am dat cap si chest 4 runde la rand,care e dificultatea in asta?si ce inseamna repede la tine? Un pistol USP are 12 gloante..ti se pare mult ca omoram 2-3 oameni cu un singur incarcator Confusedhock:

P.S Astept si alti admini sa isi dea cu parerea.


Ma refeream ca ai tras 4 chest unui singur om. Cand mori iti arata dmg-ul facut si ce si unde a tras in tine. E foarte greu sa dai 4 gloante in piept in timp ce omul se misca mai ales cand vine vorba de pistol. Cu arma mai ai bafta sa dai 2 capuri etc daca tii apasat.