CS.U-S.RO

Full Version: In legatura cu adminul lui LoL
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2

Guest

As vrea sa stiu si eu cat de sustinut sunt si daca mai merita sa fiu in comunitatea asta. As dori sa sa motivati daca vreti alegerea facuta printr-un post. Deocamdata mi-am dat ban pe server (prin vot ) pana la finalul acestui post care va determina daca va fi sau nu ultimul.
fi serios Lol . Nu merita sa te enervezi pentru uni care n-au ce face decat sa faca reclamatii aiurea pentru un amarat de gag sau slay . De obicei astia care fac reclamatii sunt aceasi oameni , 3-4 , care au impresia ca daca fac reclamatii o sa primeasca admin , dar in cele mai multe cazuri ajung sa fie indepartati din comunitatea asta.

Guest

Pai sunt un pic suparat ca vad ca trebuie sa dau niste explicate unor copii care nu inteleg unele chestii. dar in fine cum a fi a fi.
nu merita sa te stresezi pentru nam3,LoL
nu e prima reclamatie care o face!
eu am 3 de la el cred :mrgreen:

lasa adminul in pace >Tongue

ps: topic ar trebui mutat la admins only .
a si sa posteze si cei care au zis NU sau DA.
eu am votat pentru NU
astea nu-s gesturi pt un admin in toata firea...

daca dai slay unui player s i te injura incepi sa plangi si sa ti se scoata adminu /Smile

sa fim seriosi
Nu ar trebui sa i se scoata...adik joc de vreo 2 ani si ceva pe server si nu am avut absolut nimic de reclamat la el...nu stiu cum tot timpu se gasesc altii care is mai buti sa critice si sa reclame...!?!!?!
Votat nu.Hai sa fim seriosi man asta nu e motiv pentru a se scoate admin sau pentru reclamatie.K sa fiu obiectiv si respectivul are dreptate legat de cat timp mai era pana la finalul rundei singura greseala p care ai facut-o e ca nu tr sa-i dai slay..cel putin pana cand mai erau cateva secunde si bmb nu era plantata..dar cum am zis asta nu e motiv de reclamatii si de cearta...se mai intampla sa te enervezi din chestii penibile si sa sari calul...daca ar fi sa primesti ban si alte chestii ptr fiecare detaliu d-asta mic pai cred k toti eram banati pana acumSmile.
Votat Da,din cate vad el nu prea mai vrea sa fie admin!!!Dc sa-l necajim!

Guest

de unde ai tras tu concluzia asta gogu?
vreau sa fiu admin, dar pe unde am mai fost admin pentru mici injurii sau pentru ca un admin era luat la misto de un player oarecare (but) lua ban fara discutii si comentarii, dar aici se permite prea mult jucatorilor care nu prea au treaba cu cs-ul majoritatea dintre ei fiind sub 17 ani.
LoL Wrote:de unde ai tras tu concluzia asta gogu?
vreau sa fiu admin, dar pe unde am mai fost admin pentru mici injurii sau pentru ca un admin era luat la misto de un player oarecare (player) lua ban fara discutii si comentarii, dar aici se permite prea mult jucatorilor care nu prea au treaba cu cs-ul majoritatea dintre ei fiind sub 17 ani.

aprob. Numai nesimtiti care jignesc aiurea. Daca dai un slay te injura, ii dai gag, da retry si iar te injura, si bla bla + ca se baga alti admini peste treaba ta :|

Oricum nu are ce cauta un astfel de topi wai LoL...sa nu te mai recunosc :lol: omege :|

Guest

playa tu stii ,am mai jucat pe servere impreuna si presupun ca sti ca daca iti permiteai sa cauti anturaj cu vreun admin sau sa intrii in discutia lui, sau sa ceri socoteala pentru un advertisment dat altui jucator ...ZBURAI instant. dar acum un admin e subiect de luat in ras pe forum, luat la misto pe server..si tot asa ...si daca iei masuri , deja nu mai esti baiat bun
pentru prostiile astea de reclamatii ar trebui warn sau ceva
trebuie descurajati playerii sa mai faca reclamatii pt tot felul de c*caturi
LoL Wrote:playa tu stii ,am mai jucat pe servere impreuna si presupun ca sti ca daca iti permiteai sa cauti anturaj cu vreun admin sau sa intrii in discutia lui, sau sa ceri socoteala pentru un advertisment dat altui jucator ...ZBURAI instant. dar acum un admin e subiect de luat in ras pe forum, luat la misto pe server..si tot asa ...si daca iei masuri , deja nu mai esti baiat bun

asa e, asa e. Numai ca unde jucam noi era invatata lumea de la bun inceput sa isi tina gura si sa isi vada de joc, dar aici se freaca toti cu ip-uri dinamice si nu au frica nici de ban nici de nimic, de aceia ar trebui dat cat mai des destroy : Confusedhock:
LoL Wrote:de unde ai tras tu concluzia asta gogu?
vreau sa fiu admin, dar pe unde am mai fost admin pentru mici injurii sau pentru ca un admin era luat la misto de un player oarecare (player) lua ban fara discutii si comentarii, dar aici se permite prea mult jucatorilor care nu prea au treaba cu cs-ul majoritatea dintre ei fiind sub 17 ani.
atata scandal pt un slay/gag in fine.nu vreau sa detaliez a fost decizia mea am spus si motivul pe care l-am crezut.In rest nu ma intereseaza pe ce servere ai fost admin ce-ai facut.Asta e serverul nostru cu bune cu rele s-au mai plans admini,dar nici unul ca tine.bafta
Pages: 1 2