CS.U-S.RO

Full Version: propunere
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
propun ca jignirile de pe server catre adminii mici sa fie mai grave decat cele catre adminii mari....eu dau ban de acum la cel care se mai ia de adminii mici....si cu asta basta....deocamdata dau ban 120 minute ca asa e regulamentar....dar propun sa se dea ban 24 ore...cine e de acord pls posteaza in continuare

Guest

Ar fi o idee

Guest

no bn Playa.. insf imi place o propunere de a ta :-"
Klar k zis k DA Wink
PS: : :wink:
poti sa nu-l sustii pe playa ? la cum gandeste si ce ideei are tie mai mare dragu sa citesti topicuri facute de el , un jucator bun este , admin bun este
ce mai vrei de la el ? playa tine-o tot asa esti the best
deci chiar am inceput sa ma simt aiurea din cauza copiilor jucatori de counter Smile ....de cand am admin mic ... de 4 ori m-au injurat...de ex. in seara asta era unul cu lag ...i-am spus ca sa rezolve lagu ...nu a rezolvat ...ba chiar i-am zis sa iasa singur , pana la urma i-am dat kick ...intra imediat si ma injura iar dau kick ....schimba numele ( oricum se vedea lagul) ...iar ii dau iar intra si isi pune nick jignitor si tot asa ....unii chiar nu au ce face... iar am aberat ---- sunt total de acord cu propunerea ta playa -----sustin drepturile adminilor mici Smile
deci daca nu e prima comanda admin_gag....atunci sa fie a doua asupra celor ce nu coopereaza...orice ar fi, lagari, codati,etc. pt ca este de asteptat la o injuratura. doar daca este un jucator frecvent nu are rost sa dati gag
foarte bine ... multi ma injura pe servar,le dau gag-dau retry,slay-tot injura,kick-reconnect,exec...
daca va injura injuratii si voi Smile)