CS.U-S.RO

Full Version: Reclamatie JeaX
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Eram pe server acum 10 minute ... vorbeam cu MagiC ... aveam povestea noastra ... nimik important ... deodata se trezeste JeaX ii da lui gag ... si dupa vreo 2 minute imi da si mie ca sa fim chit. La un moment dat JeaX imi da DESTROY.
[Image: fysnow0002y.png]

JeaX dc miai dat DESTROY ? Explicami si mie ... trebuie sa fie ceva grav ... ca altfel nu poate fi explicat ... Salut

Guest

Multi admini aparuti peste noapte, cu impresii. Se pare ca nu se mai tine cont de vechime. Jeax si mie mi-a dat gag aiurea, kick etc. Se pare ca daca ai admin trebuie sa fii tratat ca un zeu. Sa auzim de bine !
eram de fata, si eu ti-as fi dat. Te certai cu Magic ca la usa cortului si v-a dat gag la amandoi, dupa care tu ti-ai schimbat numele in "pt?" dupa care ti-ai schimbat numele in "suj30 Magic". Deci daca tu ignori o comanda data de admin, si anume gag-ul, eu zic ca ar trebui sa ignori si comanda amx_destroy ca si asa ai facut pe server ce ti s-a sculat, asa de fata cu adminul chiar daca el ti-a batut obrazul.
Vad ca reclamatiile sunt la moda. Nu-l cunosc pe Jeax, nu ma bag in adminajul lui atata timp cat observ ca face bine Smile
maf1 asta e gen crazy
toata lumea are ceva cu el
sunt oameni pe server care joaca de 1 an, 2 si nu au facut niciodata o reclamatie, apari tu deodata si in 2 sapt ai vre 3
Vreau si parerea domnului JeaX daca se poate. Daca se da destroy pentru schimbarea numelui inseamna ca acest server o va duce foarte bine in viitor.
maf1 Wrote:Vreau si parerea domnului JeaX daca se poate. Daca se da destroy pentru schimbarea numelui inseamna ca acest server o va duce foarte bine in viitor.

auzi maf1, tu nu citesti posturile mele? Ce scrie acolo? E vorba de schimbarea numelui? Eu nu cred. Eu cred ca este vorba de sfidarea unui admin, iar tu ai incercat sa treci peste puterile lui. Si hai sa iti zic un mic secret! eu ti-am dat destroy asa ca stai chill. Parerea mea o ai deja, asa ca dute si te chişă cu atitudinea asta a ta. Ai chef de panarama noaptea? Poate te sterg cu buretele de pe server Smile si de pe forum.
daca esti cat un butoi ce trebuie sa vorbesti urat ?
tu tot timpu spui ca toti adminii isi fac treaba perfect, is high in cs, nu fac nimic ilegal, bla bla ... la toti (adminii) le iei apararea ... daca ai jucat mai mult pe server tiai fi dat seama.

PS: Stai relax oleak
dispai la propriu

Guest

iar maf1 ...eu am fost bland cu el si i-am dat ban ptr nesimtire 55 de min, acu nah nu prea te-ai nimerit pe server cu adminul care trebuie.
D-nule maf1 nu iti este rusine de rusinea mea?

Chiar persisti in greseala , ca sa vezi ca putem fi si alftel?

Sunt curios unde te duci de acuma cu paratul , la cine ?

O zi buna !
domnu' maf1 de alta data nu mai fa reclamatie aiurea
1) eu nu am acces al comanda amx_destroy
2)nu tiam dat degeaba gag deoarece te luasei de un player erau si alti admini atunci asa ca ..... bye bye !
jeax vii la gratar , sper ca da ! e gratis !
deci sa va spun sincer ADR ma omule tu nu ai nici un drept sa vb asa fata de mine 1 la mana mi-am cerut iertare de la toti admini 2 nimeni nu maraie nimic decat tu

spuneti si mie va rog frumos cum sa ma mai comport ca sa fie bine ?

jeax ma cunoajte e prieten ff bun de al meu va poate spune el mai multe despre mine daca va intereseaza !
almund*crazy Wrote:deci sa va spun sincer ADR ma omule tu nu ai nici un drept sa vb asa fata de mine 1 la mana mi-am cerut iertare de la toti admini 2 nimeni nu maraie nimic decat tu

spuneti si mie va rog frumos cum sa ma mai comport ca sa fie bine ?

jeax ma cunoajte e prieten ff bun de al meu va poate spune el mai multe despre mine daca va intereseaza !
nu stiu care e problema cu Adr,dar limbajul tau e unul neadecvat "nu maraie nimic"?? si nu uita ca acum vro saptamana ai vorbit urat stiind ca nu e niciun admin pe servar eu fiind cu alt nume si te-am lasat sa vad pana unde mergi si in cele din urma ai luat gag.Nu stiu daca te comportai mai bine sau mai rau inainte!
interesant GOGU poti sami arati si mie o dovata ca as fi vorbit urat ? sincer yo nu mai retin :|
Pages: 1 2