CS.U-S.RO

Full Version: distroy primit degeaba din parte lui smantanosu
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
motivul ca am jucat ieri cu blind. interesant cum de da el distroy la toata lumea pe motive ironice.
mi s-au facut x poze si nu aveam nimic, am primit x blinduri si nu aveam nimic. taman la smantana am avut...aaa si cu o zi in urma am avut si imi da azi. oricum trebuie sa imi inst cs din nou din cauza la unu care sufera de admin. ceea ce vreau sa transmit este strict pt smantanosu.
acestea sunt pozele care le-am gasit


[Image: debose0001.png]
ai luat destroy ca jucai ieri pe de_train cu blindu de rupeai !
Poate sa confirme Laurentzii ca el ti-a dat blind si destroy !
bafta !
nu stiu cum de spui ca am jucat cu blind ca yo de fiecare data primesc blind si nu pot sa joc.
a... si ieri nu am primit nimic, abea azi dupa cateva ore jucate am primit de la tine nu de la el
eacvl Wrote:nu stiu cum de spui ca am jucat cu blind ca yo de fiecare data primesc blind si nu pot sa joc.

A jucat ieri cineva cu is-23-kgb , dar nu era el! Nu cred ca KGB joaca cu cod , ba chiar merge si la intalniri si cunoaste personal unii admini!
eacvl Wrote:a... si ieri nu am primit nimic, abea azi dupa cateva ore jucate am primit de la tine nu de la el

esti nebun alin Smile))))
vladutzZ Wrote:
eacvl Wrote:nu stiu cum de spui ca am jucat cu blind ca yo de fiecare data primesc blind si nu pot sa joc.

A jucat ieri cineva cu is-23-kgb , dar nu era el! Nu cred ca KGB joaca cu cod , ba chiar merge si la intalniri si cunoaste personal unii admini!

si daca vine la intalnire nu poate sa joace cu cod ?
smantanosu#bD Wrote:
vladutzZ Wrote:
eacvl Wrote:nu stiu cum de spui ca am jucat cu blind ca yo de fiecare data primesc blind si nu pot sa joc.

A jucat ieri cineva cu is-23-kgb , dar nu era el! Nu cred ca KGB joaca cu cod , ba chiar merge si la intalniri si cunoaste personal unii admini!

si daca vine la intalnire nu poate sa joace cu cod ?

Intelege omule ca a intrat unu cu is-23-kgb ! nu era el ! pe ce limba sa iti spun?!
daca nu era el at i-mi cer scuze pt destroy-uri !
dar daca intradevar este el nu mai calca pe servr !! astept sa postezze si Laur el stie cel mai bn..si banuiesc ca-i stie si ip-ul..
eu joc cu numele "KGB" simplu sau "aurel" cand vad ca sunt depasit
pana la urma cum ramane smantanosule? intru si iar imi freci cs sau pot juca linistit?
intra eacvl si te joaca ... ca ala care i-am dat destroy avea un ip gen 98.213.***.*** nu am reusit sa in retin tot
eacvl Wrote:pana la urma cum ramane smantanosule? intru si iar imi freci cs sau pot juca linistit?

l-ai auzit pe laurentzii ! :wink:
Pages: 1 2