CS.U-S.RO

Full Version: Daca e admin are voie sa faca ce vrea????!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Intrebarea din subject o pun si aici .

Dau si exemplu : Se termina harta , vine votu` ala , toata lumea voteaza cs_deagle5 , se schimba , dupa prima runda ( pentru ca nu ii place lui V3NOM sau cum are nick`ul ) o harta la vot , vine rezultat negativ , ala se supara si mai da o harta la vot poate o iesi ceva de tura asta cum vrea el . Chiar daca e admin trebuie toata lumea sa joace ce harta vrea el ??? Cand s`a votat si s`a ales deagle? :|
- precizez si ca : dupa 5 minute a iesit de pe server
:-j [ stiu ca probabil cu asta nu se intampla nimic , dar e vorba "de ceva"]
ce harta a iesit la vote?
si ce harta a ramas dupa ce a iesit el de pe server?
O data ce s`a votat cs_deagle5 ... nu cred ca mai conteaza harta . Doar pentru ca nu`i place lui sa o schimbe?
... cam asa a fost
Prima data a dat la vot o harta ( nu am retinut care ) si nu a iesit.
Dupa 30 sec a mai dat un vot cu aztec , pe care a stat 5 minute maxim si a iesit . :|
aici e si vina playerilor...
in fine..
am votat toti dgl.
apoi toti strigau cate o harta :roll:
ca de fiecare data!!!
deci e enervant cand playerii aleg deja o harta si apoi cand se pune harta se trezesc 3 '4 sa strige ca vor alta( ba ca e naspa ,ba ca e nush cum) :x ce sa le faci la aia ca sa nu mai comenteze? S"A ALES HARTA , O joci frate! fara comentarii!
amx_map s'a scos...ok.inteleg decizia din proprie experienta. dar la playeri cand vor alta harta ( si incep sa injure si sa vorbeasca prostii cand nu le place harta ,desi au votat'o ) ce le poti face? un sfat!
asta s'a cam intamplat si in cazul asta ( fara offtopic!)
Ma abtin , nu zic nimic , chiar daca e putin offtopic.
doar ca ...
pe mine chiar nu ma intereseaza ce zic altii pe server sau ce comenteaza ( ca nu le place ... e parera lor , sa ramana cu ea Smile) ) , atata timp cand nu vorbesc urat .

Si cand se voteaza , se voteaza ce vor majoriatea .... nu ce vrea unu ! asta e toata "schema"
Poti sa zici ce vrei rox Big Grin
-nu cred ca mai conteaza , e admin si nu se va intampla nimic ca in fiecare data ... desi nu e corect , tac ..
harta care iese la vot aia ramane , si cu asta basta !
iar adminul cu cele mai mari accese , hotaraste ce va ramane !