CS.U-S.RO

Full Version: definitivare gratar 25.07.2010
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
gratar in curs de desfasurare la Vila Oana - Ciric !
a fost super la gratar , excelent , sa va aud si pe voi sa imi spuneti cum v-ati simtit !
A fost un gratar reusit, din toate punctele de vedere. Pacat ca nu am putut ramane mai mult. Oricum urmatoarea intalnire sa speram ca va avea loc la un meci de paintball. Distractie placuta in continuare, celor care au mai ramas la Ciric.
aaaaahhhhh,,,super tare
cu tot cu ploaie cu tot:x:x
noi acum am ajuns
au mai ramas
;Wink
eu sunt la munci acuma , si stiu ca baietii sunt inca la gratar !
Vroiam sa raman peste noapte,dar trebuia sa ajung urgent acasa si nu am avut cum.Na o lasam pe alta data....
na ce sa zici si tu
=))
oricum cata bataie de cap si cu gratarul si uite ca a iesit bine:x
crezi ca eu is ca tine sa ma duc la 9 acasa Smile) eu chiar am avut treaba urgenta!
la fete e vorba de .... centura de castitate ,, doar stiti , sa nu se intample ceva ! Tongue
e si normal !
of course
dj stie
are frate tata de fata:>
Ti-ai gasit scuza Iza Wink)
un singur cuvant: SUPER !
Au ramas peste noapte: burlaku, laurentzii, sklembar, Mircea.Radu, verde, anda(sora lui verde), razer(pana la 1-2)
a fost fain la gratar Big Grin neam distrat cu totii... Big Grin .... sper ca pana cand plec sa ne mai intalnim macar 1 data Big Grin

gogule cum de ai ajuns acasa ? Smile)))

Guest

BUN! next!
Chiar daca am fost cel mai nou membru (cred) ,m.am simtit exceptional in special cu eq=))) si cu altii na , pot sa zic ca am nimerit in locul potrivitBig Grin >:<

Distractie placuta la munca dj
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12