CS.U-S.RO

Full Version: Un nou clan , o noua idee
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
M`am gandit sa facem "ceva" pe server .
Cei care ne intelegem bine , care ne cunoastem , care joaca bine , care joaca constant ... sa adaugam un fel de tag in fata nickului cu care joaca playerul, un fel de clan al serverului .

Cei care sunt de acord cu aceasta idee sa lase reply si va fi selectat dupa randamentul lui pe server ( acesta constand in munca de echipa , sa fie cunoscatori ai hartilor , etc ) Big Grin :mrgreen:
de acord:X
ma inscriu....cat despre numele clanului astept sa vad si alte reply'uri.;Wink :mrgreen:

Guest

Numai serverele slabe au jucatori cu taguri. xD Nu vreau sa fac reclama, dar nu ai sa vezi asa ceva pe svr care se respecta, pgl, link,teg etc xD
eq :O:O:O Wrote:Numai serverele slabe au jucatori cu taguri. xD Nu vreau sa fac reclama, dar nu ai sa vezi asa ceva pe svr care se respecta, pgl, link,teg etc xD

idem :wink:
E ceva 4fun .. mi se pare tare , si nu un clan al serverului , cum m`am exprimat mai sus , ci o "comunitate mai mica de pe server" , nu ceva care sa creada altii ca suntem superiori sau ceva :|

Nu cred ca trebuie sa ne luam dupa altii sau sa ne credem in PGL, ori alte idei , pareri ...
Facem cum credem ca e mai frumos.
numele meu nu are tagBig Grin Smile))
E aiurea!
Mie mi'ar place intr'un fel ideea aceasta .. CUm ar fi ca suntem o familie Tongue FRumos Big GrinAr fi super sa avem un tag in fata numelui dar .. sa vedem daca este deacord toata lumea .. sa nu facem asa ceva de capul nostru.
gogu Wrote:E aiurea!

Te sustin . . .
Mai are rost acest topic?
Nu stiu daca mai are rost,dar eu unul nu o sa-mi pun tag adica dc Smile) daca aveti un clan voi e alta ceva,dar clanul servarului e aiurea.Cand intra alti si vad ca sunt marginalizati o sa iasa in maxim 10 minute!
iacaaaSmile))
care intra ... mai smecheri au cod si mie nu imi convine
[-(
mie imi place asa[-(
am fi diferiti fata de alte sv.
Iza.. Wrote:iacaaaSmile))
care intra ... mai smecheri au cod si mie nu imi convine
[-(
mie imi place asa[-(
am fi diferiti fata de alte sv.
daca s-ar aplica chesti asta nu am fi singurul servar care are un asemenea Tag deci nu am fi originali!!
va zic eu taguri care au fost pe u-s
AOT - always on top
KTA - Kill them all
ATB - Adoram Tarfele si Bautura - din clanul asta faceam parte eu (playa), zuzu, knf- si altii :lol: