CS.U-S.RO

Full Version: Unban costelushhh!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Name topic: costelushhh!

Continut:
- adminul de la care ai primit ban:test
- reason:nu stiu
- dovezi:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://img208.imageshack.us/img208/9142/dedust2remake0000i.png">http://img208.imageshack.us/img208/9142 ... e0000i.png</a><!-- m -->
<!-- m --><a class="postlink" href="http://img84.imageshack.us/img84/7798/dedust2remake0001.png">http://img84.imageshack.us/img84/7798/d ... ke0001.png</a><!-- m -->
- cum te aperi? adu argumente solideConfusedufera..lam omorat de vreo 2 ori si..destroy.Poze,demo nu mi-a facut.
- concluzia:mi-a dat destroy fara motiv

Astept parerea unor oameni competenti!
Multumesc!
ti-am dat pt. aim si nu-ti scot nimic
Catalin Wrote:ti-am dat pt. aim si nu-ti scot nimic
amice pune o dovada sa vedem si noi...
da tu ce dovezi ai , ca nu joci cu cod ?
dj Wrote:da tu ce dovezi ai , ca nu joci cu cod ?
Dj tu consideri asta o intrebare de owner sau ce mai esti si tu?ma faci sa rad.
Joc pe serverul asta de vreo 2 zile...am fost verificat de 2 ori(poze).Acest admin putea si el sa fac poze,demo ceva cu care sa poata demonstra ca am cod,asa pe spuse e greu...asa pot spune si eu ca dj de exemplu are wall.Skillu` de pe server sincer zic e low...cand intra 1 care stie cat de cat jocul are ban destroy etc..

P.s:catalin tu crezi ca daca ma simteam cu musca pe caciula mai intram pe forum sa fac cerere de unban ..sunt servere cate vrei.

HF&GL
dupa ce ca ai ip dinamic , si cica ai 2 zile de cand intri pe server , mai intri si cu cod !
1. esti un client vechi al server-ului !
2. esti f. ofticat daca ti se face vreo nedreptate !
3. daca esti jucator de cs , ia si tu un steam si respecta-te !
4. nicaieri nu o sa fii acceptat cu o asemenea atitudine !

4.1 pa !
dj Wrote:dupa ce ca ai ip dinamic , si cica ai 2 zile de cand intri pe server , mai intri si cu cod !
1. esti un client vechi al server-ului !
2. esti f. ofticat daca ti se face vreo nedreptate !
3. daca esti jucator de cs , ia si tu un steam si respecta-te !
4. nicaieri nu o sa fii acceptat cu o asemenea atitudine !

4.1 pa !

bun..hai sa iti raspund si este pentru ultima data,dupa puteti da TC mi-am facut o parere despre acest sv si ......

In primul rand nu joc cu cod cu zici tu.
Nu sunt ofticat,dar cand un anumit admin imi da destroy si imi strica si jocul ,fara sa ma verifice...nu este normal sa am atitudinea asta?
Am si steam stai linisit dar nu merge sa intru pe sv imi da o eroare ceva cu "The server is using an older protocol ( 47 ) than your client ( 48 )".

P.s:Atat am avut de zis ..HF
ai ip dinamic RDS ?
dj Wrote:ai ip dinamic RDS ?
da
si atunci ce atata discutie pt ban , ca poti da reset (la rooter ) si se schimba ip-ul , de aici denota faptul ca ai intrat doar pt scandal !
dj Wrote:si atunci ce atata discutie pt ban , ca poti da reset (la rooter ) si se schimba ip-ul , de aici denota faptul ca ai intrat doar pt scandal !

dj am facut ce ai spus tu mai sus...am intrat si primeam ban,kick nu ma lasa sa joc! Daca nu aveam motiv sa fac scandal nici nu ma inregistram pe forum.
Nu vreau sa dau in cap la nimeni doar sa se respecte niste reguli!

P.s:Multa bafta in continuare.
TC
P.s:catalin tu crezi ca daca ma simteam cu musca pe caciula mai intram pe forum sa fac cerere de unban ..sunt servere cate vrei.


Eu zic sa te uiti si la alte posturi pe forum si ai sa vezi ca DA multi intra si vor unban desi au folosit cheat-uri
Putin probabil sa vina unul de 2 zile pe server, sa fie din iasi si sa nu fi auzit de el niciodata (mai ales daca se lauda ca joaca asa bine)
Nu era nevoie sa fac nici o poza (din cunostintele mele poza ajuta numai la wall nu si la aim + ca exista cheat-uri care nu arata nimic la screenshot desi au wall)
Demo fac numai la playerii vechi sau adminii pe care ii prind la furat .. in cazul tau nu ar avea rost. Nu te-am mai vazut pana acum si poti oricand minti. Au mintit si fosti admini care ii cunosteam personal deci nu ma mai mira nimic.