CS.U-S.RO

Full Version: unban sklembar
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Player sKlembar
Bantype SteamID and/or IP address
SteamID no SteamID present
IP address 89.41.6.56
Invoked on 08-07-2010 - 13:38
Banlength Permanent
Expires on Not applicable.
Reason cod
Banned by Admin smantanosu ()
Banned on Server CS.U-S.RO FREE GAME SERVER
Previous offences 0

Am primit destroy de la tutun (eram cu alt nume) cu 3min inainte de ban am revenit pe server mi-am schimbat numele.
Catalin a spus ca DACA imi sare tinta sa imi dea ban!
Dupa 10-15sec de la replica lui Catalin am primit ban motiv cod!

Pozele de la destroy:
[Image: deaztec0001k.png]


[Image: deaztec0000f.png]
si ce vrei sa vad in poze ? eu atat am vazut ca sarea tinta mama mama , din prima runda cand ai intrat mam uitat pe tine
ups dnul sklembar! S-a adeverit banuiala mea cand am scos footsteps-ul? :?
playa Wrote:ups dnul sklembar! S-a adeverit banuiala mea cand am scos footsteps-ul? :?

Atunci nici macar nu eram acasa.. eram la un coleg.

TuTuNeL Wrote:si ce vrei sa vad in poze ? eu atat am vazut ca sarea tinta mama mama , din prima runda cand ai intrat mam uitat pe tine

Eram in miscare si de la m_yaw si m_pitch nu mai poti controla mouseul. Prima runda jucai alturi de mine si eu am purit primul. Nu vrea sa fac o poveste aici ori imi scoateti banu ori ban si pe forum si papa.
daca tot gandesti asa nu stiu la ce ai mai facut postul asta!
joc de serverul asta de 4ani cand multi admini nici nu auzisera de u-s si nu am jucat niciodata cu cod si in schimb ce primesc doar palme din toate directiile..
Il sustin pe sklembar.Daca avea cod nu statea 4 ani de zile pe servar,nu venea la intalnire nu se implica atat!!Am jucat ceva timp cu el cs si asa joaca de cand il stiu,la fel de bine.Daca era codat ce sens mai avea sa se uite dupa alti codati,sa nu uitam ca el s-a uitat pe rony si el a depistat ca are cod.Rony avea facute vro 3-4 serii de poze din partea adminilor si niciunul nu l-a prins!Eu cred ca nu are cod si merita sa joace pe u-s!
gogu Wrote:Il sustin pe sklembar.Daca avea cod nu statea 4 ani de zile pe servar,nu venea la intalnire nu se implica atat!!Am jucat ceva timp cu el cs si asa joaca de cand il stiu,la fel de bine.Daca era codat ce sens mai avea sa se uite dupa alti codati,sa nu uitam ca el s-a uitat pe rony si el a depistat ca are cod.Rony avea facute vro 3-4 serii de poze din partea adminilor si niciunul nu l-a prins!Eu cred ca nu are cod si merita sa joace pe u-s!

Si eu il sustin pe sklembar ! aprob gogu
daca tot il sustineti atat....vorbiti cu ala care ia dat ban si cu un owner. De preferat cu Catalin. Si rezolvati problema nu va mai smiorcaiti pe forum cu multe caractere fara rost. Topic inchis. V-am dat rezolvarea, purcedeti la treaba Smile