CS.U-S.RO

Full Version: Cerere UNBAN -> situatie neclara
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Am primit si eu ban pe cs.u-s.ro . Din ce motiv, nici eu nu stiu.
au fost niste veri de-ai mei la mine si au jucat counter pe server.
cred ca au injurat si au primit ban permanent. eu nu eram acasa in acel moment, deci nu stiu cine a fost adminul de la care am primit ban.
tot ce stiu este nickul cu care s-a jucat si ip-ul
Nick - rhino
Ip - 77.81.251.79

Daca o sa intelegeti problema si o sa puteti sa ma ajutati, va multumesc.
nu exista nici un ban pe ip-ul sau numele dat de tine.
atunci de ce nu ma pot conecta pe server?
poate i s-a dat addban
sterge serverul de la favorites si readauga-l. Daca tot nu merge mai scrie odata pe forum si te rezolv eu!
am facut asta. imi scrie connecting si se opreste.

ps.: eu am city-net
darkclan Wrote:poate i s-a dat addban
pro
cand se da addban nu apare in banlist
mai mult ca sigur addban...am dat cateva in ultemele 3 zile..si daca are ban , are pt ca a jucat cu codSmile
tin sa mentionez ca nu am nici un cod in pc. si mai mult ca sigur nu s-a jucat cu cod.
am precizat faptul ca pentru injuraturi. in cazul in care mi s-au facut poze pt cod, am sa le caut pentru a aduce dovezi.
primisem niste atacuri de la un ip cu 77.XXX.XXX.XXX (nu mai retin exact clasa) si am blocat tot ce incepe cu 77 in firewall. Nu stiam ca provideru meu are si clasa 77. Am scos regula din firewall. Ar trebui sa-ti mearga acum
Rezolvat Big Grin va multumesc pentru sprijinul acordat Big Grin
salut...am luat azi destroy fara sa mi se ceara poze sau sa mi se zica de ce anume am luat !!!!! as vrea sa stiu si eu motivul !!! joc cu MARADIN !!!!!!!!
maradin Wrote:salut...am luat azi destroy fara sa mi se ceara poze sau sa mi se zica de ce anume am luat !!!!! as vrea sa stiu si eu motivul !!! joc cu MARADIN !!!!!!!!

daca mai intri vreodata pe forum si citesti ce scriu acum......fa o cerere de unban cum trebuie si vezi ca este setat automat comanda amx_destroy sa iti faca si 2 poze....poti posta acele poze Smile
Maradin de la mine ai luat destroy pt aim , salut.