CS.U-S.RO

Full Version: Propun
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
@ Burlaku
Vin`o cu toata gasca
sa fie mai smecher
nu ne suparam deloc Smile):*
O sa fie frumos, vorba lu Verde, asa ca , tot U-S-ul in Copou cu voi Smile)
:*
Lorri...strage tigari incepand de azi (o sa stam mult acolo cred, si vom multi ) :-" :mrgreen: :lol:

Guest

Vin si eu daca nu ma bate coloratul . :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Lorri...sa vii cu m4a1 la tine :lol:
eq :O:O:O Wrote:Vin si eu daca nu ma bate coloratul . :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
hai si u Big Grin

Guest

savy golanu . :lol: :lol:
Ii clar vin si eu Smile ca tot mai am treaba si maine in Iasi cred ca o sa-mi fac timp sa vin daca nu ma bate savvy :| ca si asa mi-a promis-o SadSad
gogu Wrote:Ii clar vin si eu Smile ca tot mai am treaba si maine in Iasi cred ca o sa-mi fac timp sa vin daca nu ma bate savvy :| ca si asa mi-a promis-o SadSad

:lol: :lol: :lol: Smile) Te asteptam ! dar nush cand am zis ca te bat :oops:
Cand erai mai mic si mai rebel Smile) nu mai conteazaa!
Daca mi-ar lasa cineva un numar de telefon si sa-l sun eu maine dimineata ca sa nu stau sa va caut prin tot Copou' Smile)
PLOUAAAAAAAAA !
sper sa se opreasca pana maine :lol:
hmmm..hop si eu maine pe acolo :d..indubitabil

PS: eu il aduc pe burlaku ..nu el pe mine Smile)..el nu stie copouSmile)
maine in canabis toti , daca vremea nu tine cu noi ora 11
daca vreti un numar de telefon poftiti pe al meu 0756247696 !
sa va sparg eu maine lucrez Sad((((( Confusedhock:
ms raduculeSmile) stiam eu ca tii mult la mineBig Grin ... deci daca ploua ne vedem in canabis si tot ne vedem acoloBig Grin .. dati un telefon la 0751918192 (noi suntem la asachi si ajungem rapid)
Pages: 1 2 3