CS.U-S.RO

Full Version: is vinovat...dar nu am mai rezistat
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
i-am dat ban lui bretonel acum 5 minute pt wall...dar nu avea....ma enerva la culme pe awp_india cu injuriile....eram 1vs1 si il cam faceam varza...si iam dat ban ca nu mai suportam injuriile....dar i l-am scos pe loc...adica in maxim 10 secunde i-am dat unban ca m-am uitat mai intai la ip-ul lui. stiu ca asa ceva e grav...nu prea e frumos sa faci....dar ce a facut el e si mai grav...adica"chiar exista oameni asa de nesimtiti?" oricum banul e scos....poate sa considere ca a fost ca un kick nervos pt jigniri drastice.....cica asa vorbeste el....daca eram maica-sa sau taicasu ii dadeam llama si gag toata ziua prin casa Smile) Tongue waz a joke
io iam dat ban 10 zile pt mai multe , l-am banat si pe forum , dar dupa 2 zile cine stie ce vraja io spus la mihai si io scos banu de pe server ... e in echipa cu mine ,dar daca tot asa continua o sa fie banat permanent pentru ca nu avem nevoie de fenomene pe serverul asta !
ahamm...acum inteleg si eu de ce m-am enervat....am crezut ca is eu prea exagerat....dar am inceput sa am indoieli
nu am avut ocazia asta , dar daca se va intampla sigur ban permanent !
oricum nu contest deciziile celor din rang cu mine !

Guest

dapoi breton aja face mereu....
PS:dak aja se compoarta cu voi admini full la max..ganditiva cu s-ar comporta cu mine...adik cum se compoarta si cum VB!!! oricum nu am ce face ca orice fac e o greseala..
aveam print cum injura pe srv knd nus admini si iam dat lu mihai si a zis k la a 2-a oara ne zice PA :wink: