CS.U-S.RO

Full Version: Campionat U-S 2010
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Campionatul va incepe de indata ce se aduna minim 8 echipe dar nu e batut in cuie , eu tot sper sa se adune mai multi asa ca da-ti mai departe vorba . Acest campionat va avea ca scop regasirea comunitatii ce eram odata , cunosterea unor noi prieteni , punerea in aplicare a indemanarilor fiecarui jucator ce va aduce o experienta placuta zic eu care nu va ramane stearsa .
Va rog nu ezitati !
HAVE FUN si sanatate !
pe ce fel de server se vor juca meciurile?
se joaca steam only, nu?
sa nu ma faceti sa-mi cumpar steam Confusedhock: Confusedhock:
Meciurile vor fi tinute pe serv cs.u-s.ro non-steam,
si vor fi supravegheate de 3 admini sau membri seriosi ai comunitatii precum (sklembar, danutzZ , etc ... ) cel putin care vor si inregistra partida prin demo Big Grin
Dupa cum am zis am vrut sa fac ceva de fun , nu neaparat serios , dar care sa arate tot odata ceva frumos care sa placa tuturor si sa simuleze totul intr-un cadru perfect.
Eu va sfatuiesc pe toti sa va inscrieti nu aveti nimic de pierdut ci doar de castigat !
pana ce se aduna se poate face si campionate mici de 4 clanuri .. 5 clanuri .. intr-o saptamana cel mult se termina tot si tot asa meciuri mici ... dar ar trebui o server special pt asta ..
Nu , asteptam pana se aduna minim 6 clanuri hai 8 Big Grin si vom incepe acest campionat imediat ,zic eu , dupa sesiune si BAc pentru a fi o usurare pentru toti . Campionatu va fi sustinut pe serv nostru . Eu va astept cu drag , ca vreau sa realizez ceva frumos pentru aceasta comunitate , asa ca nu stati deoparte . Veniti toti cu prieteni vostri si inscrieti-va !!
Echipele s-au facut, cand va incepe campionatul ?
Campionatul va incepe pe 4 sau 5 Iunie cei mai sigur adica vineri sau sambata .
Urmeaza,sa gasesc oameni sa ma ajute adica admini sau pro-player-i cu internet si pc bun si sa adaug niste setari la serv de pe pgl.ro !
Grupele sunt facute in numar de 2 a cate 4 echipe fiecare .
Va rog sa va ganditi bine fiecare echipa cand sunteti dispusi sa jucati :!: am sa mai iau si eu legatura cu fiecare si sper sa nu apara descordante.
Sanatate!
Super tare : x cand incepem? :mrgreen:
de azi..adica vineri cred :mrgreen: :mrgreen:
ekipa 4fun e bine sa jucam la 9?
CEI DE LA GHOST SI GIRLS ID CA SA STABILIM ZIUA SI ORA CAND JUCAM MECIURILE..
eu nu prea am cu cine discuta de la mine din clan Sad Sad Sad burrlaku nu intra pe mess tutun la fel evo a zis ca nu prea are timp ... deci doar io cu manutza Smile) ramane sa jucam
vb cu joker si venom si mai vezi tu din clanu aot* :lol:
imi pare rau ca nu am reusit sa jucam weekendul trecut.. dupa cum am spus lucrez de dupaamiaza sapt asta pana sambata si nu pot juca.. daca sunteti de acord sa jucam duminica dupa amiaza sa imi spuneti .. imi cer scuze din nou daca v-am suparat
Pages: 1 2 3