CS.U-S.RO

Full Version: Cerere Admin Mic
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Buna Ziua As Vrea Si eu un Admin mai mic....Daca se PoateSmile
nume:arhip
prenume:octavian
nick (actual si cu care ai mai jucat)TongueaC|Reincepe
playeri adusi pe server(nick):ake.
timp de cand joc pe server:3 ani
sustinut (propus ) de adminul :dark...
timp de cand joc CS:30
YM:tavi_you_love
ip: dinamic
oras:Barlad
varsta:15
steam id:non steam
De cand si pana cand mai adus u pe server Pac?Eu stiu ca SurE ma adus .. nici decum tu .. mai gandestete si pune playeri care chear iai adus tu ..

Bafta ! Big Grin
eu atat te intreb ... cu ce alte nume ai mai jucat de ai mai mult decat mine de cand joci pe server
poate ai si mai multi ani decat mine !
eu nu te-am vazut pe server . arata link in care ai ore jucate pe server !
<!-- m --><a class="postlink" href="http://cs.u-s.ro/stats/index.php?q=pac&sort=skill&order=desc">http://cs.u-s.ro/stats/index.php?q=pac& ... order=desc</a><!-- m -->
Am Mai Intrat Si cu Celelalte Nume cu care au cate 1 ora 2:|
intri doar cu un singur nume
si ai doar : PaC|Reincepe 2,763 1,492 1.85 939 33.98% 27:49:57
Celelate nume care contin PaC cu care am mai jucat aproape 1 ora 2.............................
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
aaa da si scz am Gresit cu de cat timp joc cs.....am vrut sa zic ca joc de :mrgreen: 7 ani
PaC Wrote:aaa da si scz am Gresit cu de cat timp joc cs.....am vrut sa zic ca joc de :mrgreen: 7 ani

iauzi Smile)...acum 7 ani u nici nu stiai de cs Wink)
Bai leutz Cand Veneam la Sala La Flliper Oare Ce Jucam????: :roll: :roll: :roll: .....? nu cs ?..................
Acolo Langa Terasa CD si ala House Net!!!!! 8) 8)
PaC Wrote:Bai leutz Cand Veneam la Sala La Flliper Oare Ce Jucam????: :roll: :roll: :roll: .....? nu cs ?..................
Acolo Langa Terasa CD si ala House Net!!!!! 8) 8)

unde veneai u acum 7 ani la sala aia ?.....u acum 7 ani inca sugeai la tzatza :wink:
il sustine careva ?
nu Smile
de ce nu il sustii ?
vrei spaga ca sa il sustii?
o facut ceva rau pe server?
Pages: 1 2