CS.U-S.RO

Full Version: va place cs.u-s.ro the movie?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
va place cs.u-s.ro the movie?


PART 1 ---- http://youtube.com/watch?v=RCwwnaze-N0
PART 2 ---- http://youtube.com/watch?v=mj3fQD6YmTM
bestial mai ales inceputu:X
imi place , dar cum facem cu rezolutia?
cam trist cu rezolutziaWink)...dak o modific se modifica si marimea filmului....si nu pot trece de 100 de MB k nu ma mai lasa sa ii dau upload...am incerkt sa fac si un torrent...sau dak cineva ii dispus sa ii trim versiunea in format DVD pe mess....si sa le faca copii si la altzii sau sa incerce sal modificeWink)...eu am incerkt 100 de variante fara succes...ma enerveaza astia cu limita lor de upload...dar va promit k ma urmatorul o sa ma straduiesc mai mult si o sa ii fac mai putzin intro si end si mai multe faze faine...doar sa imi trimitetzi demo si accept numa faze faine...nu balarii....ms
taie-l in 4
e sooper fain:XTongue..parerea meaTongue
playa Wrote:taie-l in 4

srry k este taiat...da Youtube are o limita de 10 minute de filmare...asha k SCUZATZIMAAA Wink)
PyR(o) Wrote:
playa Wrote:taie-l in 4

srry k este taiat...da Youtube are o limita de 10 minute de filmare...asha k SCUZATZIMAAA Wink)

sa nu se mai intample ! Smile)) .. e frumos filmu .. mai ca mio dat lacrimile cand miam vazut numele in film Smile)) . tineo tot asa pyro . Wink
am aflat chestia cu limita doar dupa ce o fost terminat filmu knd am vrut sai dau uploadSad(

next time o sa sintetizez mai bn cei mai bun din film si o sa il fac de 9:59 minSmile)....k sa nu zik aia k is bulangiu=))

la urmaturu mam gand mai putzin de lucru la intro si end si mai mult pe contzinut ce zicetzi?Wink)....
k numa filmu de inceput sa fie mai fain tot...k doar prima impresie conteazaWink)

sami mai trim demoWink)....din meciurile din campionat dar si in rest...k am doar cateva...si de film ma apuc doar peste 1 luna 2 knd o sa am tp liber

pt k SCOALA dauneaza GRAV SANATATZII....zilnic vin de la sc cu o mare durere de kp si nici cs nu pot juk trebe sa dormmmm:X:X
deja am deviat de la subiect=))

oricum bafta 4 all la killerit si la campionat...si send demos la B1_vlad YM....

poopa:*

Guest

Nu prea se intelege.Dar muzica e bunaSmile)
frumos de tot
da foarte tarE Big Grin Felicitari cei care leati facut !
este bine facut pt un incepator... rog pe cei care au de comentat in plus.. sa faca ei ce=a facut Evolve ca sa ne bucuram de calitate .... GG Vlad !

Guest

GG .... Foarte OriginaL........ Sa speram ca nu va opriti aici !!!! .... Tinetio Tot asa .... Stima si Respect to the creator !!!!!
Movie trailer

Trebuia sa fie editia 2 (cupa u-s) dar nu sa mai finalizat cupa si a ramas ashaBig Grin
din cauza update de la valve...asta care separa steam de no-steam...protocol 47 si 48 stiti voi...etc
Pages: 1 2