CS.U-S.RO

Full Version: ZUZU
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.

Guest

Deci in 1 rand il intreb pe zuzu knd am avut cod?sami raspunda ca pe sv nu vrea si ma tine numa in slayuri si gaguri.Asa ca dl zuzu zimi te rog ce dovezi ai de esti asa sg ca am cod?
ai ban?

Guest

Nu cred ca a dat ZUZU ban fara motiv
andrei are dinamic....da dak lai suparat pe zuzu credema k nu te iarta asha ushor...ns ce ai faqt...treaba ta cum rezolviWink

Guest

cik nush knd sa uitat un onwer si am luat banSmile))doamne fere.Totusi eo numi amintesc sa fi luat ban :?:
uite ca iti amintesc eu !

04-01-2008 - 14:50 PoWer blondu cod 555 minutes
02-01-2008 - 16:15 PoWer zuzu push 144 minutes

si astea 2 le ai numai pe numele asta .... cine stie cate ai mai luat pe alte nume ..... ce ai zis ? am ip dinamic .. hai sa imi fac de cap! ... ei puiule cu mine nu-ti merge ! .. si iti spun io ca ai folosit coduri .. nus de ieri admin .. am ochiul format ... si nu ti-am dat ban pt ca nu are rost sa incarc lista de banuri .. deoarece ai ip dinamic .

PS: respecta regurile si joaca curat !

Guest

ma omule blondu mia dat ban aiurea fara sami fak demo sau poze iar u miai dat pt push parca o data!
andrei Wrote:ma omule blondu mia dat ban aiurea fara sami fak demo sau poze iar u miai dat pt push parca o data!

da da . intotdeauna astia cu 79 .112 sunt zei .. si astia cu steam sunt buti .... hai lasama .... daca esti asa zeu incat iti permiti sa dai prin pereti .. atunci cumparati steam si ai ocazia sa primesti si un slot ... dar pana atunci cat timp o sa consider eu ca ai coduri ... nu o sa mai joci pe serverul asta

PS: maturizeazate si joaca curat... sau daca esti asa zeu .. cumparati steam .