CS.U-S.RO

Full Version: Cliknet
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Cei care sunt abonati la reteaua Clicknet .. nu se pot conecta pe server? Este blocata clasa de ip-uri?
pai si eu cum pot intra si s tot pe clicknet? :lol: :lol:
C.Bogdanel Wrote:pai si eu cum pot intra si s tot pe clicknet? :lol: :lol:

Am un prieten care este pe cliknet si nu se poate conecta.
Inseamna ca este alta problema... imi zice ca ii da eroarea "invalid cd key " desi el poate vedea cine ii pe server dar nu il lasa sa se conecteze . Cs-ul ii cel care il am eu ... deci nu ii de vina jocul... De asta am intrebat...Ca altceva nu stiam ce poate avea. Cine stie sa dea un reply...
vladutzZ Wrote:
C.Bogdanel Wrote:pai si eu cum pot intra si s tot pe clicknet? :lol: :lol:

Am un prieten care este pe cliknet si nu se poate conecta.
Inseamna ca este alta problema... imi zice ca ii da eroarea "invalid cd key " desi el poate vedea cine ii pe server dar nu il lasa sa se conecteze . Cs-ul ii cel care il am eu ... deci nu ii de vina jocul... De asta am intrebat...Ca altceva nu stiam ce poate avea. Cine stie sa dea un reply...

gresit,kitul de counter-strike e de vina.
cea mai simpla metoda e sa copie de undeva o alta versiune de cs si sa o instaleze
cred ca e de vina patchu; de la cs.luati cs v7 ala de 277 de mega si patch 23b si nu e nici o pb
danutzZ Wrote:cred ca e de vina patchu; de la cs.luati cs v7 ala de 277 de mega si patch 23b si nu e nici o pb

Exact asta i-am spus sa faca ! Multumesc de pareri!