CS.U-S.RO

Full Version: liniute
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.

Guest

vroiam sa il rog pe catalin daca poate sa puna chestia aia de freelook cu liniutele alea care poti sa le vezi prin zid cand esti mort ...detectezi mai rapid wallistiiBig Grin
am sa ma mai gandesc la cateva pluginuri :-??
Da bau dar aia cu liniute sa fie doar pt admini ... si stii bine de ce :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
da, ar fi bun si folositor acest plugin Smile
lag! face lag

Guest

merita incercat.... si laur are dreptate Tongue
playa Wrote:lag! face lag

e linux playa poti pune 1000 de pluginuri ,nu prea afecteaza atat de tare,bine trebuie sa luam in vedere si configuratia sv,banda alocatu lui etc etc
sunt foarte multi care joaca cu wall...si nu ii prindem...trebuie sa fie un player foarte slab...si nou in 'lumea' cs...care joaca cu wall si urmareste cu tinta prin zid oamenii...k sa il vezi cu pluginul...este pe serverele RB...scrii /wall si se activeza sau dezactiveaza optiunea asta...da e mai mult sa vad cei care sunt dead, cam pe unde sunt ceilalti playeri si cum decurge o faza etc....nu pt admini

dak de expl eu joc cu wall...pot merge k orice player pe harta..si nu trebuie sa stau cu tinta pe un player k sa il vad prin zid [ganditiva si la acest aspect]

deci...eu consider k acest plugin ar fi inutil
N-are cum sa merga simultan Wall Blocker cu pluginul care il vreti voi.
leVel Wrote:sunt foarte multi care joaca cu wall...si nu ii prindem...trebuie sa fie un player foarte slab...si nou in 'lumea' cs...care joaca cu wall si urmareste cu tinta prin zid oamenii...k sa il vezi cu pluginul...este pe serverele RB...scrii /wall si se activeza sau dezactiveaza optiunea asta...da e mai mult sa vad cei care sunt dead, cam pe unde sunt ceilalti playeri si cum decurge o faza etc....nu pt admini

dak de expl eu joc cu wall...pot merge k orice player pe harta..si nu trebuie sa stau cu tinta pe un player k sa il vad prin zid [ganditiva si la acest aspect]

deci...eu consider k acest plugin ar fi inutil
ai dreptate...pro level
wall blocker functioneaza numai cu ogc-urile vechi .. inca astept un update pentru astea noi Big Grin

Si nu cred ca e nevoie neaparat de plugin .. ii destul sa te uiti pe el si-ti dai seama daca are sau nu + poze
catalin, totusi cand ai timp schimba varianta de blind...