CS.U-S.RO

Full Version: unban roZ ;x
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
- adminul de la care ai primit ban: zuzu
- reason: anti-recoil Sad
- dovezi [copy-paste consola]:
[AMXBANS] ===============================================
[AMXBANS] You are Banned from this server by admin zuzu
[AMXBANS] You are permanently banned.
[AMXBANS] Banned nick : roZ
[AMXBANS] Reason : ' anti-recoil cu dovada print screen '
[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ forum.u-s.ro
[AMXBANS] Your SteamID : ' '
[AMXBANS] Your IP : ' 85.186.2.73 '
[AMXBANS] =======================================
- cum te aperi? adu argumente solide: nu am cum sa ma apar in acest caz, am jucat cu cod...
dar faza nasoala este ca nu am stiut ca joc codat deoarece "codul" acela anti-recoil era in cfg`ul pe care mi l`a dat un prieten ieri..... am tot incercat sa intru pe sv si am vazut la reson ban: anti-recoil.... nici nu stiam ce`i ala si am intrat pe danutzZ pe mess sa il intreb ce ii...
- concluzia: as vrea unban deoarece joc de f mult timp pe sv asta... si nu joc codat de felul meu.... ma cunosc toti de pe sv.... am mai jucat cu eXe ( am avut admin ), cu sskkiillzzoorr ( am avut admin ).. deci nu joc codat...

JUR ca nu am stiut ca e cfg cu cod , am si sters cfg`ul.... cand mi l`a dat a zis ca se vede mai bine grafica si are binduri calumea sa nu mai stai sa iti cumperi arma la inceput de joc... imi pare f rau, si va rog frumos sa imi dati unban....
din punctul meu de vedere ai fost prins codat si banul ramane! sal.
ok...

alte pareri ? sper sa fie diferite Smile)

Guest

poate gresesc dar tu ai mai fost prins odata codat...

decizia apartine ownerilor.
nu e singurul care joaca cu no-recoil, anti-recoil si multe alte scripturi in cfg.lista ar putea continua !
darkclan Wrote:nu e singurul care joaca cu no-recoil, anti-recoil si multe alte scripturi in cfg.lista ar putea continua !

dai si tu niste exemple?
no recoilu asta ce e?? cu ce ajuta ca e prima data cand aud de el

EDIT by leVel: esti off topic..dak vrei sa afli ce e asta deschizi alt topic la discutii libere [next ai warn]
daca isi scoate roz no-recoilu va fi un mare but ca multi altii care dau bine! bp cel mai nasol cod e asta, cel mai greu de prins! si sunt multi peste tot, pe toate serverele!
asa-i daca luati cfg-uri de pe net
eram atatia martori aseara dar na...
mai exe ......de ce se intampla fazele astea si nu esti fair play?
ce ai face in locul nostru? sa ne certam intre noi care sa iti scoata ban-ul si care nu ?
e absurd . . . !
vrei sa mai joci pe U-S? atunci vorbesti cu zuzu , ii dai user parola pe teamviewer, iti instalezi cs ,. si poate vei negocia
e doar parerea ,mea !
eu zic sa ramana banul! si poate mai gasim si alti zei din astia!
cu zuzu nu am ce vb deoarece nu ma baga in seama... zici ca nu il cunoasteti de atatia ani.. el e adminu perfect...

deci daca nu imi scoateti banul asta.... nasol, deoarece nu ma joc codat, si cum ca ma cunoasteti de multa vreme ar trb sa ma credeti pe cuv in legatura cu cfg`ul acela....

infine, unban sau nu.. sa stiu delete cs sau nu... stiti prea bine, nu joc pe u-s, nu joc cs
Nu te bag in seama? Pai sunt pe mess de 3 zile incontinuu. Ai intrat cumva pe mine sa discutam? Sau eu tre sa intru sa vb cu tine?

Daca iti dadeam ban fara dovezi , faceai reclamatie ca sunt un admin inapt care nu are treaba.
Daca iti dau ban cu dovezi clare si martori , vi si spui ca eu sunt de vina , si tu esti doar o victima.
Atunci hai domnule sa ne punem toti coduri , sa ne scoatem adminele si hai sa ne facem de cap.
Anti-recoil e cod , si dupa cum spune Playa nu iasa pe poze sau pe demo si e greu de prins. Faza cu cfg-ul e o vrajeala. Iti spun eu ce sa intamplat: Ai jucat pe inferno si erai mediocru scor 5-11 si dinastea , ai iesit si ai intrat peste 5-10 minute si pe harta de_nuke aveai scor de 28-6 contra la jucatori ca danutzz, verde etc , dupa sa schimbat harta si probabil dintr-un moment de neatentie ai apasat butonul de activat/dezavtivat anti-recoilu, si ti-a aparut acolo ceva de genu ca anti-recoil activated , si in clipa urmatoare ai iesit. Daca erai nevinovat nu ieseai repede ca un hot, si nu-mi spune ca tu iti bagi cfg-uri in timp ce tragi in adversari.

Iarasi scriu povesti si imi pierd timpul cu explicatii , cand maine am examen.
Treaba e foarte simpla ai fost prins codat , cu dovezi, ai facut cerere de unban , si eu in calitate de admin care tia dat banu , ti-am refuzat cererea. Deci din punctul meu de vedere poti sterge cs-ul , hardul ,mobila din casa etc ca eu , zuzu, nu iti scot banul.

Daca vor ownerii sa iti scoata banul atunci e treaba lor , dar atunci o sa isi bage toata lumea de pe server anti-recoil , si in caz cai prindem vin cu cereri de unban ca nu stiau ce e in cfg. la naiba.

topic closed
bun deci am dat unlock la topicul asta si pun cfg-ul cu care a jucat roz:x :

dGl cfg


exec dgl.cfg
cu tasta p are bind ce ia aparut aia cu anti-recoil
cu scrolul sariti
bagati-va cfg-ul asta si incercati sa jucati cu el si dupa dati-va cu parerea daca merita sau nu ban.

A spus ca ajucat toata ziua cu el si din greseala a apasat o tasta (P) si ia aparut aia cu anti-recoil
Intr-un fel a zis adevarul ca e de la cfg , dar intr-un fel , cu cfg-ul asta este clar avantajat fata de ceilalti playeri . Ii las pe owneri sa decida ce vor sa faca,

sal

Guest

nu inteleg dc ne mai complicam.....regulile nu-s aceleasi pentru toti?
Pages: 1 2