CS.U-S.RO

Full Version: verifiktzi ip-ul
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
vam rugat inainte de a da un ban...mai verificatzi un ip...k datzi ban aiurea k au dinamic si inkrcatzi lista degeaba...kt va ia un amx_ip name...caddy ala ii codat de mult tp si are dinamic..si is mai multzi...nui mai datzi ban...amx_quit etc...ms
eu dau la un interval de 5 min amx_ip * , si asa ramane in consola ip -urile la toti cei care joaca , e un reflex acuma !
cand o sa scapati de codatii cu ip 79.112 .. .. 75% din codatii de pe server cs.u-s.ro vor disparea ... pana atunci ne agitam degeaba... ca ii dai ban , ca-i dai exec .. ca-i dai orice .. tot aia e ... ii dai exec si daca gagiu are calc bun in 10 secunde e inapoi pe server cu alt nume si te injura cum pofteste el .... toti cu 79.112 is zei ... daca le dai slay / exec / ban / le ceri pozele / le dai llama pe ei nu-i intereseaza te injura si gata ... pentru ca tot mucosu de 12 ani e increzut ca stie ca nu putem sa-i facem nimica (se poate dar nu se vrea ) .. asa ca degeaba ne agitam ... daca ar fi sa vad pe server 2 care au scor gen 20 cu 3 .. si as putea sa pariez ca cel putin unul e cu 79.112 ... probabil ca acuma apaream si eu in top300.... in fine .... Zuzu va ureaza sarbatori fericite si un an nou cat mai bun!

ps: ne vedem la anu Wink
79.112.xxx.xxx is ipurile dinamice de la FiberLink Iasi ( sunt aprox 4000 utilizatori FiberLink in Iasi ). Da-ti seama .. U-S`u e cunoscut in Iasi. Printre cei ce joaca aici se numara si useri FiberLink.. nu toti is codati.. Smile . IP-urile 89.123.xxx.xxx si 92.???.xxx.xxx sunt ip-uri dinamice de la ClickNet, nu doar a Iasului ci toata tara. Totusi Clicknet ofera posibilitatea unui ip static, fara a plati nimic in plus.. doar un mail la <!-- e --><a href="mailto:ipstatic@clicknet.ro">ipstatic@clicknet.ro</a><!-- e --> si problema se rezolva in cateva zile. Asa am facut si eu, si am trecut la 89.122.134.150. Asadar, care ii vedeti cu ip 89.122.xxx.xxx sa ii felicitati.. Smile
ieri pe la 3-4 noaptea park am intat si erau inc si s.o.s si leam dat execc, gag..si pa pa...nor mai intrat...sa stitzi k censure era o comadta superba...si restu...mult mai simplu....sarbatori fericite si un an nou plin de bucurii si relizari...poope:*Tongue
ok
Eu amn fiber-link..ce pot face sa am am fix...

Guest

Rog adminii sa fie atenti la empty (82.79.223.71).Cand am intrat avea 9 cu 1 si cand am inceput sa joc cred ca a dezactivat codul ca nu a mai facut un frag minute bune.Deci va rog...un ochi pe el.Bafta

Guest

79.112.26.38 sharky...pretinde ca e admin pe ARM-nu are steam si are ip dinamic...ban pt cod si apoi ma facut in toate felurile...cu prima ocazie dati permanent. Big Grin
daca dam ban pe clasa 79.....bla dispar 75% din codatii de pe server...ok...dar gandestete la cei care nu joaca cu cod.....deci o sa dispara si 80% din jucatori..si eu am dinamic...asta e RDS-ul...nu avem ce face...