CS.U-S.RO

Full Version: basescu campanie electorala
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
] name "basescu campanie electorala
*DEAD* baubau : so c bn am jucat azi... am ajuns de pe 9 pe 12 Smile)

*DEAD* -=|dTz|=- : bai frate

*DEAD* [u-s]mihai : dat gersit

*DEAD* baubau : zuzu hai nu fi canibal..

*SPEC* zuzu : fac tocana din voi

Your name will be changed after your next respawn.
*DEAD* baubau : :>

Welcome to CS.U-S.RO FR

[AMXBANS] Banned by admin baubau
[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ forum.u-s.ro
[AMXBANS] Reason: 'cod'
[AMXBANS] Length: 'permanently'
[AMXBANS] Your SteamID: 'VALVE_ID_LAN'
[AMXBANS] Your IP: '78.96.140

Cedry2k killed - S a [V] v Y ?-Mp* with knife
] say "[l2cheatcs.com]New version''''
zuzu : miam bagat cod si joc mai pr

a fost o gluma Sad(

Guest

nu gluma a fost de vina... ci felul in care iti sarea tinta ... nici n-am bagat de seama ce ai zis...doar eram spectate si cu ochii pe tn Smile deci nu fa plangere aiurea
la 1 cu 9 cat aveam numai cod nu aveam Smile , iar tinta sarea probabil ca eram putin ametit Smile
poze la aim ?, poze la speed ?.. o iau ca pe o gluma joker! Si apropo de dovezi , dovada o ai in consola "say "[l2cheatcs.com]New version'' " , ca e o gluma proasta, aia e partea a 2.
joker Wrote:daca observati in ziua de azi adminii au devenit foarte lenesi
nu conteaza ca sarea tinta foarte repede trebuia sa faci poze
eu si cu un admin mai facem poze restul dau ban direct
bau fara suparare tu nu ai nici o dovada ca el era codat si ai dat ban degeaba
nu stiu daca ati observat dar daca va uitati in banlist eu nu prea apar.
folosesc comanda amx_quit si execclient la codati.
o zi buna.

cum arata aim-ul in poze?:-??
ADR Wrote:
joker Wrote:daca observati in ziua de azi adminii au devenit foarte lenesi
nu conteaza ca sarea tinta foarte repede trebuia sa faci poze
eu si cu un admin mai facem poze restul dau ban direct
bau fara suparare tu nu ai nici o dovada ca el era codat si ai dat ban degeaba
nu stiu daca ati observat dar daca va uitati in banlist eu nu prea apar.
folosesc comanda amx_quit si execclient la codati.
o zi buna.

cum arata aim-ul in poze?:-??


Smile) cn poate raspunde la asa ceva e mortal Smile) ..... pei poate sa fie si tinta diferita ...depinde de cod.... sau sa il prinzi in poza exact knd ii sare tinta.... Smile se poate si asa ...right .... adr?
savvy Wrote:
ADR Wrote:
joker Wrote:daca observati in ziua de azi adminii au devenit foarte lenesi
nu conteaza ca sarea tinta foarte repede trebuia sa faci poze
eu si cu un admin mai facem poze restul dau ban direct
bau fara suparare tu nu ai nici o dovada ca el era codat si ai dat ban degeaba
nu stiu daca ati observat dar daca va uitati in banlist eu nu prea apar.
folosesc comanda amx_quit si execclient la codati.
o zi buna.

cum arata aim-ul in poze?:-??


Smile) cn poate raspunde la asa ceva e mortal Smile) ..... pei poate sa fie si tinta diferita ...depinde de cod.... sau sa il prinzi in poza exact knd ii sare tinta.... Smile se poate si asa ...right .... adr?


vezi ca poza nu e film , deci nu ai cum sa vezi din poza ca ii sare tinta ..
Smile) daca nu v-ati dat seama era o gluma... savvy am facut poze la jucatori cu aim si crede-ma nu prea iti dai seama
ADR Wrote:Smile) daca nu v-ati dat seama era o gluma... savvy am facut poze la jucatori cu aim si crede-ma nu prea iti dai seama


understood Smile :lol:

Guest

joker Wrote:sa spunem ca la aim nu iti dai seama...da la wallisti iti dai seama k are wall daca stai pe el spec da ca sa fii sigur fai o poza sau 2 sau 3
voi direct sunteti prea tari va da-ti smecheri ca stiti codatii
mai tineti minte pe Titirash, era prietenu nostru la toate ce faci titi bla bla bla
pana cand a fost prins cu cod ca nimeni nu il banuia si stateam toti pe el sa vedem daca are wall si se ajungea la concluzia k nu are pana cand i s-au facut poze.
si acum joaca pe server...i-am cerut cateva poze si nu are cod dar fac pariu ca noi il prindem din nou cu wall k asa pare daca stai spec.
vorbesti k sa nu taci... si scuza aia cu sarea tinta k eram ametit... o scos-o si ala la fel... k sa nu taca...grow up !
baubau Wrote:
joker Wrote:sa spunem ca la aim nu iti dai seama...da la wallisti iti dai seama k are wall daca stai pe el spec da ca sa fii sigur fai o poza sau 2 sau 3
voi direct sunteti prea tari va da-ti smecheri ca stiti codatii
mai tineti minte pe Titirash, era prietenu nostru la toate ce faci titi bla bla bla
pana cand a fost prins cu cod ca nimeni nu il banuia si stateam toti pe el sa vedem daca are wall si se ajungea la concluzia k nu are pana cand i s-au facut poze.
si acum joaca pe server...i-am cerut cateva poze si nu are cod dar fac pariu ca noi il prindem din nou cu wall k asa pare daca stai spec.
vorbesti k sa nu taci... si scuza aia cu sarea tinta k eram ametit... o scos-o si ala la fel... k sa nu taca...grow up !


Mha fratilor ... aici e un anume subiect kre...din cate am vazut s-a rezolvat......Dc nu se da close topic? Tongue ... ca vad ca de acum incepeti voi cu alte discutii "aprinse"....
savvy Wrote:
baubau Wrote:
joker Wrote:sa spunem ca la aim nu iti dai seama...da la wallisti iti dai seama k are wall daca stai pe el spec da ca sa fii sigur fai o poza sau 2 sau 3
voi direct sunteti prea tari va da-ti smecheri ca stiti codatii
mai tineti minte pe Titirash, era prietenu nostru la toate ce faci titi bla bla bla
pana cand a fost prins cu cod ca nimeni nu il banuia si stateam toti pe el sa vedem daca are wall si se ajungea la concluzia k nu are pana cand i s-au facut poze.
si acum joaca pe server...i-am cerut cateva poze si nu are cod dar fac pariu ca noi il prindem din nou cu wall k asa pare daca stai spec.
vorbesti k sa nu taci... si scuza aia cu sarea tinta k eram ametit... o scos-o si ala la fel... k sa nu taca...grow up !


Mha fratilor ... aici e un anume subiect kre...din cate am vazut s-a rezolvat......Dc nu se da close topic? Tongue ... ca vad ca de acum incepeti voi cu alte discutii "aprinse"....

se ajunge prea departe