CS.U-S.RO

Full Version: Clan gTs.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Clan gTs. => gang terorist suprem

gTs. sKlembar -- cL
gTs. CyPh3R
gTs. FuLLSpeeD
gTs. Speedster
gTs. R o B e r t

Noi vom mai vorbi cu restu oamenilor si nu luam pe nimeni in clan PUNCT
Cei care vor sa joace meci cu clanu gTs. sa posteze aici
vai de pl voastra .. ce team au astia din gTs. aoleuuu !!!

Guest

mariane nu fi asa sigur... il cun pe cypher sh fullsped sh jjoak destul de bn... puteti sa va asteptati sh la surprize....
dmx read aiciSmile)

Player FuLLSpeeD
Bantype SteamID and/or IP address
SteamID no SteamID present
IP address 77.81.254.33
Invoked on 23-12-2007 - 21:30
Banlength 144444444 minutes
Expires on 30-05-2010 - 00:57 (274 years 9 months 3 weeks 6 days 15 hours 18 minutes remaining)
Reason da lasama
Banned by Admin [a] (roaba)
Banned on Server CS.U-S.RO PUSH Limit (fy_dust)
Previous offences 0
shio dat ban singur la un membru..nice=)))....marian deacord cu uSmile)....dak or ajuns sa ishi dea ban intre ei at ii grozav clanuSmile)

Guest

stiu asta k am fost pe srv knd ia dat ban.. k la injurat..... dar fullspeed joaca oricum bine.....
Si ce daca iam dat ban ma injura lasal sa se invete mine ca oricum campionatu se va jucam cu mult dupa ce ii expira ban
cineva Wrote:Banlength 144444444 minutes
Expires on 30-05-2010 - 00:57 (274 years 9 months 3 weeks 6 days 15 hours 18 minutes remaining)


=)) dupa niste calcule avansate serverul e in anul 1736 =))

Guest

slabani !

Guest

soooper tare clanu ,
Daca va puneti cu mine si cu clanu meu ,
Numai eu omor 3 membri Smile
Si restu clanului meu fac ce vor din voi :roll:

Va provoc la un meci pe data de 5/01/2007 . Jucam pe serveru meu ora : 19:00 . Bafta , Vreau sa vad de ce sunteti in stare !

Guest

Sp|der Trimis: Vin Dec 28, 2007 9:39 am Titlul subiectului:

--------------------------------------------------------------------------------

soooper tare clanu ,
Daca va puneti cu mine si cu clanu meu ,
Numai eu omor 3 membri
Si restu clanului meu fac ce vor din voi

-------------------------------------------------------------------------------

WA spider vaui de capu tau !!! te face cypher sshi fullsped de nu stii cum te cheama dupa cum te vad pe srv nai o treaba Smile) apoi sa faci tu 3 din clan Smile) :!:

Guest

cand m-ai vazut u pe mine pe server ?!
spider cand facem un meci il lasa numa pe CyPh3R si R o B e r t si se joaca cu voiSmile)

Guest

spider asta nu are nicku retry | spider sau ceva de genu =))) dak joaca cypher sh in forta robert ii face de caca =))
Pages: 1 2