CS.U-S.RO

Full Version: exec
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.

Guest

:oops: :oops: :cry: :oops: :cry: :oops: proces verbal pt domnul Darcklan But sa nu mai dea degeaba exec domnului mQ|USAConfusedi vreau ca aceasta problema sa fie luata in serios nu e o gluma mam saturat sa tot iau chestia acea cu ivartitu :mrgreen: :mrgreen:
ma numesc :: ...
macar un prenume , o varsta ,.. sa stim si noi cu cine vorbim !
eu sunt ionut si am 29 de ani !
cu ce te pot ajuta , daca esti amabil sa imi spui ! joc cu nick-ul [u-s]dj
sau mai bine sa asteptam parerea lui Darkclan

Guest

joker corect asa ar fi sa se dea exec...dar uite k am fost avertizat sa nu mai dau exec la cei care injura....ci doar gag...
eu am vbit cu mq|usa.... l-am rugat sa nu mai injure etc....dak il mai vedeti dati-i gag si atat...
mie nu mi se pare asa re rau MQ|USA Wink
1.Goemon nu fa reclamatii in numele altora !
2.A primit exec pt faptul ca e ip de raducaneni si nu ma banez singur
3.As vrea sa stiu si eu cine esti cu adevaratSmile

Guest

auzi baiatu politist nu mai fi tare in clont oky ca nu se sperie nimeni de tine eu iti spun asa prieteneste nu vreau sa ma cert cu tine ok dar te rog un singur lucru veziti dale talr bine pufulet :wink: :wink: Big Grin
goemon Wrote:auzi baiatu politist nu mai fi tare in clont oky ca nu se sperie nimeni de tine eu iti spun asa prieteneste nu vreau sa ma cert cu tine ok dar te rog un singur lucru veziti dale talr bine pufulet :wink: :wink: Big Grin

Nici nu vreau sa sperii pe careva ! In orice caz daca vrei sa te "sperii" pot foarte usorWink Imi vad de ale meleSmileai gresit te taxez.Gresesti si te afirmi prea mult te taxez si mai urat !! HF !
baiatu politist?Smile))))))))))))))))))))))))))))))))) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
topic closed

am dat k sa nu ma apuc sa va dau warn