CS.U-S.RO

Full Version: help me
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
am si eu o mica intrebare



CUM POT SA IMI RECUPEREZ CD-KEY-UL DE LA STEAM DACA NU MAI AM MESAJU


pls help ... orice sugestie conteaza
Nu poti.... am avut si yo problema asta....dar daca ai cont nu iti tre CD KEY.... instalezi numa steamul si gataSmile
da cand instalezi Steam-intaller-ul ... si iti cere cd-key ... atunci ce fac ??? ca ma gandesc poate imi mai instalez si eu windows-ul candva si poate imi trebe

App. Eu am si non-steamu cu licenta de steam si la ala imi trebe licenta ca sa pot sa il instalez
laurentzii Wrote:da cand instalezi Steam-intaller-ul ... si iti cere cd-key ... atunci ce fac ??? ca ma gandesc poate imi mai instalez si eu windows-ul candva si poate imi trebe

App. Eu am si non-steamu cu licenta de steam si la ala imi trebe licenta ca sa pot sa il instalez

Daca instalezi steamul din nou nu iti cere CD KEY!
laurentzii tu faci o confuzie, cd-key e ala care il pui in steam ca sa ai counter-strike, steam-ul se instaleaza fara sa iti ceara cd-key, tu cand instalezi steam-ul dai acolo unde zice ca ai deja un cont si vrei sa te loghezi. Cu alte cuvinte cd-key iti trebuie doar atunci pe moment ca dupa nu il mai folosesti la nimic
key-ul ala pe care ai dat 10$ ramane pe cont
au dreptate baietii, nu inteleg cu ce problema te confrunti tu!!!!
ai un e-mail cu care ai activat contul !
asa ca acolo ai key-ul !
da Dj da la ce email trebe sa dau sa imi vina cd-key-ul
pai iti mai stii contul pe steam ? intri acolo si vezi ce e -mail ai !
da tu nu mai ai mesajul cu key steam salvat pe undeva ?