CS.U-S.RO

Full Version: cerere admin
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.

Guest

nume:Kassir
prenume:Maroan-Marian
nick (actual si cu care ai mai jucat):Krump
playeri adusi pe server(nick):o eq :O:O:O emerson vrabiutza grag0il3 raducu hiroshima sunt colegi deai mei mai des joaca emersons si eq :O:O:O
timp de cand joc pe server:poi am mult mam uitat pe game tracker dar sau sters molte sau modificat o fost o perioada knd svr so mutat pe steam pe valve
sustinut (propus ) de adminul ::-?? dj sper
timp de cand joc CS:8ani dar am facut si pauze lungi de 1 an sau cv de genu Big Grin
YM:maronet_92
ip:-in momentul cererii scrieti ip-ul respectiv care il puteti vizualiza AICI ! -obligatoriu ! :188.26.86.181 e dinamic
oras:iasi :X
varsta:17 ani si ap 8 luni Big Grin
steam id:g0o_
playerul care face cerere trebuie sustinut de un admin de pe server, asa ca va rog postati si numele adminului care va sustine : dj Smile


cerinte minime:
varsta: 17-18 ani : am Smile
timp de cand joc pe server: 6 luni Smile am
playeri adusi pe server: 10 in tota da Smile dar sincer doar ktiva joaca constant nu toti Big Grin


GL & HF
azi suspect de cod , maine admin ... noi sa fim sanatosi
pro zuzu...fara suparare
mai fa si tu niste ore pe srv si apoi Wink

Guest

ADR Wrote:pro zuzu...fara suparare
mai fa si tu niste ore pe srv si apoi Wink

ok mai astept dar de ore nu cred k se pune problema kci am f molte ore jukt dar nu am game trackeru sa va dovedesc caci de knd ati sch svr de la push la steam la valve din nou so sters toate orele kre le avusem :|

o sa jo0k in continuare Big Grin
pai serveru e free game de ceva vreme...nu se ia in considerare cat ai jucat acum 1-2 aniSmile bft
vezi concret cate ore ai jucat , ai steam id daca tot esti jucator de cs ! ?
e cel de la cerere ?

Guest

e cel de la cerere


p.s pe steam joc cu numele faNta# Big Grin

@dj pls trimitemi linku cu gametracker prin psay [pm] cu linku k nul gasesc
uite aici orele tale ... adik minutele :lol: :lol:


PLAYER SUMMARY
Player Name: krump
First Seen: Oct 17, 2009
Last Seen: 2 Days Ago
Player Name Seen On 18 Total Game Servers
ALL-TIME STATS
Player Score: 406
Player Minutes: 145
Score per Minute: 2.8
Rank on Game Server: 211


si asta e linku cu u-s <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.gametracker.com/server_info/89.41.227.199:27015/">http://www.gametracker.com/server_info/ ... 199:27015/</a><!-- m -->
uite ca l-ai primit !

Guest

ok vam zis kre e faza cu gametracker Big Grin


o sa jok in continuare Big Grin
te asteptam pe server !
o seara frumoasa !