Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zuzzzzzzuuu
#16
ce-ai patit ma mucea? .. nu ti-am mai facut nik .. si grija cu limbaju ca ma supar!
#17
andrei nu joac cu coade cand ai zis playa ca are coade am stat si eu pe el ca eram spec si asta e parerea mea ca el nu joa cu coade e un jucator bun
#18
edy Wrote:andrei nu joac cu coade cand ai zis playa ca are coade am stat si eu pe el ca eram spec si asta e parerea mea ca el nu joa cu coade e un jucator bun

ok mister edy ... lasa pe privat un numar de telefon .. si cand mai dau ban , te sun sa iti cer parerea ta!
#19
Zuzu Wrote:
edy Wrote:andrei nu joac cu coade cand ai zis playa ca are coade am stat si eu pe el ca eram spec si asta e parerea mea ca el nu joa cu coade e un jucator bun

ok mister edy ... lasa pe privat un numar de telefon .. si cand mai dau ban , te sun sa iti cer parerea ta!

Sunt disponibil la oriceora in weekend in trimpul saptamani doar la ore fixe
nr de tel 0749305535
#20
Smile))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
super tareeeeeeeeeee !
#21
Smile) =)) edy da DOAMNE sa te sune in ora de romana si sa iti ia telefonu :twisted: =))
#22
edi chiar o lasat nr de tel=)))))))))))
m0rTaL' combatSmile))))
PS: cred k era o gluma :lol: :lol:
#23
nu e nr lui ala :wink:
#24
d m XxX Wrote:nu e nr lui ala :wink:

imi imaginam euWink)
#25
d m XxX Wrote:nu e nr lui ala :wink:

si aveai impresia ca-l sun? Smile))
#26
super tareeee.....ma ma topesc in ras cand citesc posturile astea=)))) :lol: :lol:
#27
putetzi incheia aceasta discutzie inutila?...k deja suntetzi la 198739276 de mii de Km off topic/Smile
#28
d m XxX Wrote:nu e nr lui ala :wink:

Eu zic ca e nr meu da daca tu stii mai bine
Si apropo am zis sa ma sune la ore fixe..
#29
oricum nu te suna asa k calmeazate k nu esti vedeta sa te sune =))
#30
we am admin de mult timp...stiu sa fac niste poze :roll: cel putin asa cred....si de obicei eu fac cam cele mai multe poze pe sv pt ca am multa rabdare cu voi...dar dupa ce ca am rabdare mai dai si alte poze....trebuia sa iti dau ban cu mesajul pozele la <!-- e --><a href="mailto:poze_us@yahoo.com">poze_us@yahoo.com</a><!-- e --> si sa nu imi bat capu....si daca reintrai, ca ai ip dinamic, exec si gata un gag mic si adio....paaai!!! ce facem aici....deci iti fac poze...imi dai altele si eu te las in pace... Smile)....si peste 10 minute iei ban de la altu.....hmmm suspect....


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)