Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zuzu
#1
Nu am nimik cu tine .... sau cu ceilalti dar dak voi considerati ca am cod ... faceti-va datoria de admini .... dar va rog nu ma stresati la cap ... ca sincer imi piere tot cheful .....
te rog eu intelege:|



zuzu : deede cam ai cod ..si cam zbori de pe server de tot

deedee : pls

deedee : fa-mi pozzzaa

deedee : ba

deedee : tu

deedee : ewsti culmea

deedee : :|

deedee : ma dezamageeesti

boka killed H3AD with awp
zuzu : poza pe dracu

deedee : fa-ti datoria

deedee : demo

zuzu : hai ba laso dracu

Welcome to CS.U-S.RO FREE GAME SERVER
deedee : ce vrei tu

deedee : amice

deedee : tu ai auzit

zuzu : adica io abia iti vad picioarele si tu ma iei

*** boka killed zuzu with a headshot from deagle ***
boka (RADIO): Fire in the hole!
deedee : de casti ???

zuzu : ai ochi la picore?

deedee : ~X(~X(~X(

ADMIN H3AD: vote map(s)
sKlembar voted against
caut nevasta verde voted for
boka voted against
Sm!LeY voted against
*>AcT1v<*HiR* voted for
zuzu voted against
deedee : caaaaasti baaaaaa

deedee voted for
deedee : caaasti

deedee : ~X(~X(

Voting failed (yes "3") (no "4") (needed "5")
deedee : ma disperi

boka killed caut nevasta verde with awp
boka killed H3AD with awp
deedee : in pana mea

*** deedee killed Sm!LeY with a headshot from m4a1 ***
Jucatorii si ADMINII sunt rugati sa se inregistreze pe forum <!-- m --><a class="postlink" href="http://forum.u-s.ro">http://forum.u-s.ro</a><!-- m -->
zuzu : ce casti ma

deedee : :|

zuzu : nu ma enerva

zuzu : ca am mers shift sus

zuzu : ti ma auzi

boka (RADIO): Fire in the hole!
deedee : tsunet ... te-am auzit

zuzu : sunet pe dracu

deedee : pana ai ajuns acoloooo aoi am trasss

Welcome to CS.U-S.RO FREE GAME SERVER
boka killed H3AD with awp
deedee : :|

zuzu : ba sus num,a shift am mers
deedee : hai ca n-am timp sa ma cert cu tine :|

zuzu : nu ma tot fute

zuzu : pai nuc a te banez si gata

deedee : lasa-ma sa joc

Jucatorii si ADMINII sunt rugati sa se inregistreze pe forum <!-- m --><a class="postlink" href="http://forum.u-s.ro">http://forum.u-s.ro</a><!-- m -->
boka (RADIO): Fire in the hole!
boka (RADIO): Fire in the hole!
boka killed caut nevasta verde with awp
zuzu : taci ma

Welcome to CS.U-S.RO FREE GAME SERVER
boka (RADIO): Fire in the hole!
*** deedee killed caut nevasta verde with a headshot from m4a1 ***
*** zuzu killed deedee with a headshot from ak47 ***
*DEAD* deedee : :|

Jucatorii si ADMINII sunt rugati sa se inregistreze pe forum <!-- m --><a class="postlink" href="http://forum.u-s.ro">http://forum.u-s.ro</a><!-- m -->
H3AD is joining the Terrorist force
*DEAD* deedee : dc nu vrei sa intelegi ca stiu sa joc ..... ??????????

*DEAD* deedee : :|

zuzu : stii pe drac

:::nike:::gabor::: dropped
Kicked by Console
Kicked
] lightgamma 1
] retry
Commencing connection retry to 89.41.215.21:27015
Connecting to 89.41.215.21:27015...
] retry
Commencing connection retry to 89.41.215.21:27015
Connecting to 89.41.215.21:27015...
Connection accepted by 89.41.215.21:27015
* Password accepted
* Privileges set

BUILD 2738 SERVER (0 CRC)
Server # 56
MireL : rau

deedee connected
Couldn't open file overviews/de_dust2_long.txt. Using default values for overiew mode.
deedee is joining the Counter-Terrorist force
Welcome to CS.U-S.RO FREE GAME SERVER
*DEAD* caut nevasta verde : Smile)

Type 'amx_langmenu' in*DEAD* deedee : dc nu vrei sa intelegi ca stiu sa joc ..... ??????????

*DEAD* deedee : :|

*>AcT1v<*HiR* killed caut nevasta verde with awp
zuzu : stii pe drac

:::nike:::gabor::: dropped
Kicked by Console
Kicked
] lightgamma 1
] retry

*DEAD* zuzu : ma deedee te sfatuiesc sa taci

Cand ati ramas 1 contra 1, poti sa-l provoci pe adversar la un duel de cutite,dand cutitul de perete de mai multe ori.
mai multe ori.
*DEAD* deedee : at lasa-ma sa joc si nu ma mai baga in seama

ADMIN H3AD: vote map(s)
(Counter-Terrorist) sKlembar : si leati dato?

H3AD voted for
boka voted against
caut nevasta verde voted against
deedee voted for
MireL voted for
sKlembar voted against
zuzu : oricum no sa mai stai mult pe server

zuzu voted for
(Counter-Terrorist) boka : broasca ne-a batut la 14

sKlembar (RADIO): Fire in the hole!
Voting failed (yes "4") (no "3") (needed "5")
MireL killed deedee with awp
(Counter-Terrorist) boka : si pe ailalti i-am batut la 3

sKlembar killed caut nevasta verde with m4a1
Welcome to CS.U-S.RO FREE GAME SERVER
deedee : am de gand sa stau mult timp de acum incolo
#2
nu am nici o treaba joc pe server de 2 ani cam stiu orice jucator cum joak .....DAR VA GARANTEZ DEEDEE E FOARTE BUN FRATE ARE STEAM SI NU ARE COD.....il stiu de poate 10 ani ......si garantez pt el ......asa ziceam si io de s1n ala ....dar la sf mi-am dat seama ca nu are coade ......acu ramane decizia voastra dar banati un jucator f bun !!!!
#3
raman la concluzia ca deedee e ok !
#4
Imi cer scuze pt cele spuse mai sus ...dak am ofensat pe cineva....
Nu aia a fost intentia mea ...
ms dj si bobo :X
#5
me too ... garantez k nu are cod..is my friend Wink
#6
imi plac avatarurile voastre in care aveti cs.u-s.ro

hai sa inchidem acest topic , daca nu mai sunt comentarii !
#7
mda ... atata am vrut sa stiu Smile) .. ba desteptaciune ca altcumva n-am cum sa iti spun ... acuma cateva zile cand erai pe server si toata lumea te acuza ..eu nu ti-am dat nimica , ba chiar le-am dat gag celor care te acuzau.. acuma ai primit slot si deaia ti-am zis sa vad ce om esti .... am vrut sa vad daca esti papagal ..si m-am convins.. repede ai aparut pe forum cu conversatia Smile) ..eu doar asta am vrut sa vad ..da nu te-ai prins .. si inca ceva daca vroiam sa nu bagi conversatia te scoateam din joc si nu mai aveai de unde da copy/paste ..dar ti-am zis a fost un test... eu sincer nici slot nu iti dadeam ..ca nu cred ca ai mai mult de 5 ore jucate pe server .. peste o saptamana parca vad ca ceri admin ..cunosc genu de oameni ca tine ... oricum iti spun de pe acuma nu imi plac oamenii de genu ca tine : papagali si increzuti ..si orice ai cere pe serverul asta eu nu o sa fiu de acord Wink.. si nu numai eu Wink .. numai bine
#8
da evident repede o aparut bofanel si manutza cu comenturile pentru prietenul lor deo viata ... chematil si pe dragomir sa mai zica si el ceva Smile))
#9
aici recunosc eu i-am zis sa intre pe forum si sa se apere , oricum joaca bine si cu steam ! hai sa inchidem subiectul "deedee" !
#10
te inseli amarnic in ceea ce priveste caracterul meu.... dj m-a sfatuit ca fac lucrul asta .... sincer ii dau dreptate... nu trebuia sa ma cert cu tine ...
aprob faptul ca mi-ai luat apararea .... si ... Iti multumesc...
sper sa uitam discutia asta
si sa o luam de la capat...
sa vezi ca nu sunt cum crezi tu Wink

iar cat despre cat timp am jucat .... nush sa iti zic ... player stats ... sau ceva de genu :| dak se poate vedea....
#11
dj Wrote:aici recunosc eu i-am zis sa intre pe forum si sa se apere , oricum joaca bine si cu steam ! hai sa inchidem subiectul "deedee" !

o lasa dj ..acuma cateva luni cand eram cu alt nume si imi dadeai quit degeaba .. am intrat cu papagalu pe forum? .. am intrat pe chat la steam si ti-am zis frumos si no mai aflat nimeni ..sau chiar a 2 zi dupa ce o primit tutun admin ..ma tinea numa in slayuri ..si atunci eram undercover .. si mihai sau tu parca ai aflat ..si ati vrut sa-i scoateti admin ..si eu vam rugat sa nu-i scoateti ca sa nu zica ca is papagal ..ca oricine mai greseste .. plus ca am luat ban de la 2 admini pt cod ..dar fara poze..de mi le-am scos eu singur din banlist ..si quituri si slayuri si n-am mai zis nimica ..ca nus genu care da cu papagalu ..se doreste a fi o "familie" unita pe serverul asta ... si sincer oamenii ca deedee nu au ce cauta in familia u-s Wink
#12
zuzu ai dreptate , nu comentez nimik ! , oricum e bine ca sunt aceste discutii constructive !
#13
deedee Wrote:te inseli amarnic in ceea ce priveste caracterul meu.... dj m-a sfatuit ca fac lucrul asta .... sincer ii dau dreptate... nu trebuia sa ma cert cu tine ...
aprob faptul ca mi-ai luat apararea .... si ... Iti multumesc...
sper sa uitam discutia asta
si sa o luam de la capat...
sa vezi ca nu sunt cum crezi tu Wink

iar cat despre cat timp am jucat .... nush sa iti zic ... player stats ... sau ceva de genu :| dak se poate vedea....


amice n-am nimica cu tine ..ca daca aveam ceva cu tine iti dadeam ban de acuma 3 zile cand tot serverul ma facea in toate felurile ca is admin de 2 bani si degeaba ..ca nu iti dau ban tie ... poti juca pe server cat vrei ..eu doar am vrut sa imi fac o parere si mi-am facuto ! sa fi iubit!
#14
ti-am mai zis si iti mai zis ....
nu sunt papagal asa cum ma crezi tu .... si nu vreau sa ne certam .. dar cand spui " oameni ca deedee" ... ma simt jignit.... pt ca nici nu ma cunosti ...vorbesti in necunostiinta de cauza...
stiu cand imi luai apararea ...asta pt ca aveai dreptate si era rolul tau ala .... ms fain again ....
#15
Zuzu Wrote:mda ... atata am vrut sa stiu Smile) .. ba desteptaciune ca altcumva n-am cum sa iti spun ... acuma cateva zile cand erai pe server si toata lumea te acuza ..eu nu ti-am dat nimica , ba chiar le-am dat gag celor care te acuzau.. acuma ai primit slot si deaia ti-am zis sa vad ce om esti .... am vrut sa vad daca esti papagal ..si m-am convins.. repede ai aparut pe forum cu conversatia Smile) ..eu doar asta am vrut sa vad ..da nu te-ai prins .. si inca ceva daca vroiam sa nu bagi conversatia te scoateam din joc si nu mai aveai de unde da copy/paste ..dar ti-am zis a fost un test... eu sincer nici slot nu iti dadeam ..ca nu cred ca ai mai mult de 5 ore jucate pe server .. peste o saptamana parca vad ca ceri admin ..cunosc genu de oameni ca tine ... oricum iti spun de pe acuma nu imi plac oamenii de genu ca tine : papagali si increzuti ..si orice ai cere pe serverul asta eu nu o sa fiu de acord Wink.. si nu numai eu Wink .. numai bine
La inceputurile mele pe sv fix asa imi facea si mie zuzu Smile)Smile) numai k yo nu am reactionat asa Wink doar ma enervam k imi zicea k am coade si k imi da ban Smile)


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)