Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
windows
#1
http://gh0st.ro/windows/xp.sp3.2011.iso

ultimul update pe 14.06.2011

Burn Image to CD
Boot from CD
Install...
... have fun! No Serial and no Activation needed!
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#2
ms ms ms
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#3
xplayer Wrote:boot`eaza si pe SATA ? Big Grin

eu nu am intalnit pana acum sa nu faca boot...
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#4
usb Wrote:Marian, e modificat de tine sau .. l-ai pus ca sa il avem la indemana sa nul mai cautam noi?Big Grin
nu nu...l-au facut bine aia de la microsoft.. nu tre sa-i mai fac eu nimic.. nu va uitati la toti atotstiutorii, care pun o poza si adauga un tools sau nu stiu ce Hkey mai sterg ei sau sterg un registru si voila!si deja e ultimu xp care e beton.

asta e oficial, are tot cei trebuie nu se blocheaza nu da erori etc...l-am pus ca mi la cerut cineva si cu ocazia asta am facut public linkul
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#5
multumim !!!
Reply
#6
xplayer Wrote:eu am patzit`o ... am luat de pe net cica merge si SATA si pauza .... cand butan pe SATA imi dadea ceva aiurea ... ca si cand nu vede hardu .... de asta am intrebat Smile ... GG

xplayer trebuie sa intri in bios si sa schimbi la sata controller paremise vezi cei la tine e IDE sau AHCI , pe una din astea merge sigur ca si eu am aceiasi problema , ca si cum nu as avea hard si dupa ce schimb merge .
Reply
#7
stiu SOUND .... dar sunt BIOS`uri care nu au optiunea aia Wink
Un prieten rar trece .... tu nu`l observi macar ...
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)