Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wanzer
#1
Continut:
- numele adminului: wanzer
- nickul tau cu care ai jucat pe server in acel moment: FiFi
- ce comanda a fost aplicata asupra ta sau cu ce a gresit adminul fata de tine: destroy
- ce sanctiune propuneti pt acest admin dak este gasit vinovat: nu am nici cea mai vaga idee. reclamatia nu o fac pt sanctionarea adminului ci doar pentru a-i atrage atentia ca a gresit si poate va fi mai atent data viitoare.
Mentiune: joc cs de multi anisori, joc steam only, am o varsta si chiar nu am nici o satisfactie sa folosesc "ajutoare". Daca isi mai aduce aminte Catalin de mine, poate confirma el ca nu is incepator Tongue (remember old times, dim99, catalin? Big Grin)
- dovezi [poze; demo; copy-paste consola] fara acestea reclamatia va fi stearsa: am gasit 2 poze in folderul cstrike:
[Image: fysnow0000gl.png]


[Image: fysnow0001g.png]
#2
scuze pentru double post, dar mi se parea eronat sa il modific pe primul. am mai luat un destroy la 10 min distanta de primul. Macar sa imi dea ban, ca am ip fix Smile
#3
Nu ti-am dat ban pt ca eram singurul admin pe server si nu eram 100 la 100 ca esti codat,dak era evident iti dadeam ban.Mi s-a parut straniu ca nu iti sare tinta deloc unde o pui acolo se duc gloantele tu tragand incontinuu...Dak am gresit imi cer scuze...!!!
#4
cu crosshair_size 3 (large) se apasa de minune Tongue
Marea mea nelamurire este: daca totusi nu erai sigur, de ce am luat destroy? doar pe o banuiala? Nu mi se pare corect
Nu stiu cum sunt regulile la voi, in ceea ce priveste adminii, dar nu ar trebui sa existe un demo ceva, in caz ca jucatorul se prezinta cu o reclamatie pe forum?
#5
0zy Wrote:Marea mea nelamurire este: daca totusi nu erai sigur, de ce am luat destroy? doar pe o banuiala?

:|


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)