Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
vreau o parere
#1
O sa incepe prin a spune ca sunt indecis ,vreau sa-mi fac un abonament si sa-mi schimb telefonu, ma poate ajuta cineva... idei in genere vreau la orange sau digi mobil. am vazut pe net o oferta gen s2 cu 500 de ron la digi smart 12, as fi tentat sa-mi cumpar fiindca la ei netu pe mobil e moca.



HEeeeelp
Reply
#2
ideea e daca-ti iei la digi cine te mai suna ? Smile)
daca ai multe numere de digi .. atunci fa-ti acolo .. dar daca ai de orange mai bine lasa


Sony Xperia U cu abonament Pantera 23 -> telefonul e 53 EUR


2000 minute sau SMS in retea
200 minute nationale si internationate catre fix
0,50 euro/50 MB viteza internet -> 1000 MB inclus
200 SMS
acces nelimitat in portalul Orange pe mobil
acces nelimitat la m.orange.ro


<!-- m --><a class="postlink" href="http://telefonultau.eu/products/Sony-Xperia-U-ST25i-Black-White.html">http://telefonultau.eu/products/Sony-Xp ... White.html</a><!-- m -->
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
Reply
#3
La ce oferte ametitoare sunt pe prepay eu nu m-as lega de abonament. Iti trebuie smartphone? Iti fac legatura cu dealerul meu :lol: care nu da teapa niciodata Smile Cu 6 milioane iti iei 3gs.

Zilele astea am mai facut un research pe App. store si mi-am dat seama ca ma limitam la niste aplicatii sugerate, acum m-am convins total ca Apple bate Samsung legat la ochi. I-ati iphone, cine si-a luat nu a mai renuntat, sau daca au renuntat le-a parut rau.
Reply
#4
Da Catalin asa digi nu prea e folosit,am trecut azi si oferta e tentanta ai minute&sms'uri nelimitate, net nelimitat, dupa 3 gb iti scade viteza.. dar merge....



@playa, iPhone o sa-mi cumpar mai incolo... , am iPad 2 3g+wi-fi si acum o bate prafu :lol:
Reply
#5
O bate praful? Apoi haida ce combinam?
Reply
#6
nu zici ca n-ai oferta la digi .. ideea e ca minutele si sms-urile alea le ai tot in digi .. nu in alte retele Smile)
s-ar putea sa nu mai primesti telefoane daca-ti faci la ei
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)