Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
unban xQz
#1
am primit ban de la admin Dutzu
motiv: am zis ca are cod Cred
am primit destroy si am dezinstalat cs asha ca nu am detaliile din consola
ip: 188.241.251.205
#2
nu`mi aduc aminte sa fi luat de la mine. cauta in directorul de la CS poze. se fac automat cand iei destroy. scrie acolo de la cine ai luat destroy. si daca nu ma insel, ai luat de la altcineva. dar mai bine cauta pozele ca sa fie totul clar.
#3
Dutzuu Wrote:nu`mi aduc aminte sa fi luat de la mine. cauta in directorul de la CS poze. se fac automat cand iei destroy. scrie acolo de la cine ai luat destroy. si daca nu ma insel, ai luat de la altcineva. dar mai bine cauta pozele ca sa fie totul clar.

Da nu am avut cod...eu i-am zis cuiva ca are cod mai exact "MM ai cod" si am primit destroy si ban, am dezinstalat cs, nu am jucat in viata mea cu coduri...si chiar imi place sv astaca de nu nu rugam sa mi se scoata banul. Deci daca se poate de scos e bine.
#4
ti`am zis, cel mai bine ar fi sa ai pozele respective. si, daca nu ma insel eu, i`ai zis lui zuzu ca are cod, ai luat gag, ai iesit, ai intrat iar si iar ai luat gag, apoi ai comentat nu mai stiu ce pe admin chat si dupa ai luat slay, ai mai comentat nush ce si abia dupa ai luat destroy. asta daca ma serveste pe mine bine memoria. caz in care iti meritai destroy`ul, pentru ca nu ai stiut sa te abtii.
destroy se da si pentru atitudine, nu numai pentru cod.
#5
stiu ca nu sunt admin dar eram de fata in momentul in care a primit destroy Big Grin l-ai injurat pe zuzu si l-ai acuzat de cod ti-a dat gag ai dat retry iar ai injurat si ai primi destroy
#6
Eu unu, nu va mai inteleg! ai avut admin aici xqz ai jucat cot la cot cu zuzu zi de zi ,stiai cum joaca si deodata te porti copilareste! Smile ca are cod ca bla bla simai si injuri! si acu scoti baliverne .Cred ca datorezi niste scuzeSmile


o seara faina,
wak
#7
wakkkK Wrote:Eu unu, nu va mai inteleg! ai avut admin aici xqz ai jucat cot la cot cu zuzu zi de zi ,stiai cum joaca si deodata te porti copilareste! Smile ca are cod ca bla bla simai si injuri! si acu scoti baliverne .Cred ca datorezi niste scuzeSmile


o seara faina,
wak
nu sunt xQz care a avut admin...eu joc de o luna pe sv asta...intr-adevar i-am zis lu zuzu "ai cod in M M" dau ceva de genu....dar dupa nu am mai injurat....retry am dat pt ca am murit la inceputul rundei si am vrut sa joc..cand dai retry repede poti sa mai joci doar stiti...daca puteti sa imi dati ID lu zuzu sa imi cer scuze ...
#8
Dutzuu Wrote:ti`am zis, cel mai bine ar fi sa ai pozele respective. si, daca nu ma insel eu, i`ai zis lui zuzu ca are cod, ai luat gag, ai iesit, ai intrat iar si iar ai luat gag, apoi ai comentat nu mai stiu ce pe admin chat si dupa ai luat slay, ai mai comentat nush ce si abia dupa ai luat destroy. asta daca ma serveste pe mine bine memoria. caz in care iti meritai destroy`ul, pentru ca nu ai stiut sa te abtii.
destroy se da si pentru atitudine, nu numai pentru cod.
ce poze? nu mi-am luat ban pt cod...am luat pt injurii adresate lu zuzu....imi cer scuze daca se poate sa mi se scoata banul.pls
#9
[eDw]xQz Wrote:
Dutzuu Wrote:ti`am zis, cel mai bine ar fi sa ai pozele respective. si, daca nu ma insel eu, i`ai zis lui zuzu ca are cod, ai luat gag, ai iesit, ai intrat iar si iar ai luat gag, apoi ai comentat nu mai stiu ce pe admin chat si dupa ai luat slay, ai mai comentat nush ce si abia dupa ai luat destroy. asta daca ma serveste pe mine bine memoria. caz in care iti meritai destroy`ul, pentru ca nu ai stiut sa te abtii.
destroy se da si pentru atitudine, nu numai pentru cod.
am reinstalat cs nu am poze nimik,
nu mi-am luat ban pt cod...am luat pt injurii adresate lu zuzu....imi cer scuze daca se poate sa mi se scoata banul.pls
#10
Ba baiatule...cati ani ai ??? Tu nu ai fost invatat ca nu este frumos sa injuri pe cineva ???
Ai gresit, ti-ai recunoscut vina... foarte frumos din partea ta , dar sper ca ai invatat ceva din treaba asta :?:
http://youtu.be/ipYuaShUuA0



Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat.
#11
Poti sa ma acuzi de cod , poti sa imi faci demo si sa-l pui pe forum , poti face aproape orice in limita bunului simt , dar pastreaza un limbaj decent ca nu ne-am tinut de aceasi caramida cand a fost cutremur!


unban done.
#12
foarte multi sunt ca tine , si aceeasi regula va fi aplicata tuturor !
multumim pentru prezenta pe forum !
mai bine ti-ai cere scuzele de rigoare pentru incompetenta verbala de care dai dovada !
PA
#13
pozele de care zic eu se fac automat in momentul in care iei destroy...pentru orice l`ai lua. si zice acolo si cine iti da destroy`ul respectiv.
cat despre motivul pentru care ai luat destroy, cred ca te`ai lamurit Smile.
#14
Zuzu Wrote:Poti sa ma acuzi de cod , poti sa imi faci demo si sa-l pui pe forum , poti face aproape orice in limita bunului simt , dar pastreaza un limbaj decent ca nu ne-am tinut de aceasi caramida cand a fost cutremur!


unban done.
multam fain
#15
Increaca sa iti cauti alt nick pentru joc, acest nick este deja luat pe server ! TC
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-



Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)