Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
unban unu`
#1
Mr.LuTraXx has left the game
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Banned by Admin: CS.U-S.RO [forum.u-s.ro]
[AMXBans] You can complain about your ban @ bans.u-s.ro
[AMXBans] Reason: 'Game Destroyer'
[AMXBans] Duration: 'permanently'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_ID_LAN'
[AMXBans] Your IP: '81.180.208.179'
[AMXBans] ===============================================
Mephistoo killed Bogdanel with awp
scrilx dropped
Mephistoo killed the_punisher with awp
Kicked by Console: You are BANNED. Check your console.
Kicked : You are BA


Daca nu ma insel, admin dey (... daca are admin, pentru ca statea pe spectator) mi-a dat destroy. Fara poze, fara demo, fara nimic. Harta era de_dust2_3x3. Daca chiar crede ca aveam ceva, astept sa imi demonstreze.
Nu sunt o panarama care abia a inceput sa joace cs si am prins si top15 luna trecuta, nu pe degeaba sau cu coduri.
Va multumesc!

Hai Dey, acum o ora mi-ai dat destroy ... nu intri pe forum sa verifici daca am postat ceva? nu e inca gata demo-ul? :-w
Reply
#2
Revin cu o completare, acum am observat... poze... peste 100... daca e nevoie de le arhivez si sa le urc pe forum, spuneti-mi.
Reply
#3
Salut si bine ai venit pe forum.
Am atasat un demo cu tine si azi o sa ataseze si Bogdanel un demo.
Din punctul meu de vedere ....walll ca tare iti mai placea sa te uiti prin pereti.
Hmm te-am urmarit si cand muream fara sa fiu spec.
Recunoasteti vina si o sa-ti scot banul.


Attached Files
.rar   unu1.rar (Size: 647.43 KB / Downloads: 6)
http://youtu.be/ipYuaShUuA0



Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat.
Reply
#4
Am urmarit si eu demo... am observat ca sunt cam fricos, las lumea la inaintare sa moara pentru mine ca apoi sa fac fraguri. Dar de aici si pana la wall ?Smile) Jale ... doua obiectii: 1.a doua runda de joc in care imi faci demo...ma uitam sus la scara. Observi flash-ul care explodeaza sus? nu cred ca era dat de unu de la mine din echipa... am cerut imediat backup si m-am concentrat pe zona aia. Si: 2. a treia runda: dau flash... de obicei arunc flash asa... ies putin dupa colt si vad doi(se vede clar ca sunt doi tero acolo, unu care sta jos si unu care se duce dupa cutie); plec tragand si ii dau hs la primu, apoi grenada si flash pentru celalalt... ce e asa de incredibil? plus ca joc si la sunet. SI NU AM CE RECUNOASTE CA NU JOC CU CODURI ! Si astept si de la Bogdanel un demo. Si mai pune harti noi, nu numai dust, aztec, nuke si inferno care le stiu pe de rost ...
PS: Cum fac upload la arhiva cu pozele, ca nu ma prind...? Ca atunci cand mi-ai dat destroy, m-am trezit si cu o gramada de poze pe care m-am uitat. M-ai prins in groapa. Inca eram pe harta. Se vede clar din pozele alea lipsa wall-ului.
Ce e asa greu sa urmati vechea metoda... poze -> ban daca nu da pozele ... dati repede destroy si mai stricati si cs-ul omului ...
Reply
#5

.rar   unu.rar (Size: 1.03 MB / Downloads: 1)
e de la aceeasi harta dar jucata anterior, nu am avut timp sa stau mai mult k a trebuit sa plec si nu am sunet ... dar prea bine le "stii" ...
Reply
#6
nu aveai nici sunet... super... si aceeasi harta jucata anterior ... si de mii de ori.
de_dust2_3x3 4,051 0 1.48 0.91 242 4,868 74:06:08 2013-04-02
date luate de pe ban.u-s.ro/stats. In fine, sa nu mai lungesc aiurea treaba asta.
http://imageshack.us/photo/my-images/21/...0000n.png/
Uitati-va la pozele alea... am pus 4... le pun pe toate 100 daca e nevoie... am sau nu cod?
Reply
#7
Nu ai primit unban inca?
Reply
#8
Salut. Inca nu. Tot banat.
Reply
#9
Ti-am dat unban. Hmm dar sunt cu ochii pe tine !!! Poate ai un steam ..... o zi buna
http://youtu.be/ipYuaShUuA0



Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat.
Reply
#10
Ok, ms mult. Fii cat vrei cu ochii pe mine... dar incearca data viitoare cu poze. Cred ca e mai sigur si mai usor, cel putin pentru mine. Voi stiti mai bine. Spor la cs! Wink
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)