Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
unban p1ngu(xzz1t)
#16
tu ai slot pe [anu]xzz1t , mai joci cu el ?
#17
am vazut demo, daca ar fi sa ma gandesc ca ar avea wall, as inclina 20% spre asta, dar nu cred din ce am vazut eu!
Cat despre decizia lu abalala sa dea destroy, e cea mai proasta decizie atat timp cat:
1. Nu era sigur de cod si a intrebat pe altii
2. xzz1t joaca de pe steam, deci daca il banezi nu are cum sa mai intre chiar daca are ip dinamic.

Inca odata concluzia: nu are wall.

PS: LoL mi-ai spus ceva legat de norecoil ba e silent aim si primeste ban pentru wall?
#18
M-am uitat si eu pe demo ...problema este ca alabala zicea ca am wall dupa o faza in care ma face pe la spate phoenix cu mp5 , ascuns fiind dupa cutie in baza ct .Si am pus un link cu pozele de la destroy .... Wallul cade clar chiar nu vad nicio faza suspecta de wall, LOL zice in ultima faza din demo ceva in genu "clar wall" sau cam asa ceva dar pe CT ii vazusem capu imediat ce intrasem in site ...
Silent ? Pai daca aveam silent ,este o faza in care sunt 2 in catacombe si eu vin mid , se vede clar ca ma surprind(trag oarecum panicat ) si eu cred ca daca aveam silent ii faceam lejer pentru ca am avut ceva timp sa trag in amandoi .Deci ? Am cam luat-o deaiurea .Dar cum v-am spus asa ne cunoastem mai bine ... era mai bun un fuckoff asa a trebuit iar sa instalez cs etc ...
HL mai sholdovenilor
#19
ce faci xziit ,iar te bati cu destroyulSmile) si o sa te mai bati Smile
curat in demo!
#20
ai slot , joci cu numele de pe slot .... Daca nu joci cu numele pe care ai slot atunci ti se scoate slotul. tc


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)