Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
unban -kar
#1
am fost banned de catre ivo / am fost injurat ,am rugat sa inceteze nu a vrut si am injurat si eo , nu am dovezi gen copy-paste erau mai multi admini p server pot confirma ...reasonul care mi-a dat el e "la revedere" , in fine rog sa mi` se scoata banul d admin nu mai am pretentii / ramane la latitudinea voastra , mc anticipat .
#2
eram si eu...nu am fost atent de la inceput
da dak imi ziceai mie ce iai zis lu ivo nu mai auzea nimeni de tine
cum sa ii zici: k dc ii asha, k nu o avut jucarii knd o fost copil sa ii rapunzi de mai multe ori asha cu jigniri si prostii deastea....tea injurai cu el pe italy
dami paci...banu probabil o sa fie scos de dj sau mihai...rezolvi cu ei...iti ceri scuze...si vezi ce iasa

bafta
si ai grija la vocabular
#3
eram si eu pe server.. si am vazut ca i ai zis lu ovidiu " da mi ban admin ratat ce esti " sau cv de genul... nu i frumos...

#4
Asa va respectati intre voi? Fost/actual admin, si va injurati pe svr? E frumos! Succes!
#5
nu exista cale de acces , daca ai ajuns tu un copil sa -i zici unui om de 29 ani care joaca cu 2 copii in brate , sa se relaxeze si el putin !

du-te la un psiholog , nu ai sa ajungi departe cu comportamentul respectiv !
#6
bogdanell_butt Wrote:eram si eu pe server.. si am vazut ca i ai zis lu ovidiu " da mi ban admin ratat ce esti " sau cv de genul... nu i frumos...


ii naspa treaba daca s-a ajuns la asa cuvinte....
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#7
sa discute cu ivo doar , si gata !
#8
next move...ban pe forum :lol:


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)