Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
unban danutzZ
#1
78.97.163.177:27015 playa dupa ce miai zis ca acolo pe var e push mam uitat pe forum si miam dat seama ca ai dreptate.si dupa asta nu mam mai dus acolo.cand miai dat ban eram groapa simi vedeam de treaba mea...:| daca i crezi pe aia de la tine din echipa...am luat 2 var atunci cu 20 de secunde inainte sami dai ban.dar nu trecusem linia....stateam ascuns dupa cutie..:| oricum mai gandestete..
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#2
stiu ca esti nervos uneori dar...kiar nu faceam push intentionat acolo...dupa ce am vazut regulile pe forum nu le-am mai incalcat.asa ai facut si ieri , ma refer la cazul cu h3ad.tu il injuri primul si el tia raspuns la injuratura si iai dat ban...
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#3
deci te rog nu mai zi ca sunt nervos pt ca asta ma face nervos. nu mai comenta si nu ma mai caracteriza. toata lumea pe harta se plangea de push, te-am prins de 3-4 ori in push, te-am trimis sa te uiti pe forum dupa limite, tu zici ca te-ai uitat, si totusi te-am prins in push. inca ceva: nu port ochelari Smile
#4
si inca ceva. pentru lag si push nu se posteaza la unban, macar atata logica sa ai :|
#5
playa Wrote:si inca ceva. pentru lag si push nu se posteaza la unban, macar atata logica sa ai :|

+ nu mai posta daca ai ip dinamic!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)