Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
unban Moca
#16
nu este pe hltv?.. de ce atatea discutii si complicatii?
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#17
Ce părere, se vede clar, chiar și color că aici este vorba de aim. Ce atâta tam-tam pentru un jucător cu aim ce face cerere unban cu dovada in față.. ?
Reply
#18
pai ce discutii sa fie la cod?.. codul tot cod e, ca e config ca e silent ca e pzada masii..
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#19
Deci banul ramane.
Reply
#20
Ala e silent aim, ori format .exe ori format core.dll
Reply
#21
clar aim
Reply
#22
Cam de rahat demo...dar se cam vede aimul....skoncs are admin?

Edit: da are....bun asa....tineti-o tot asa admini!
Reply
#23
misiune indeplinita
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#24
Aim clar fara doar si poate... demo-ul puteai sa-l faci mai lung sa mai vedem vreo 2, 3 fraguri dar e bine si asa.
skoncs! cand mai "bagi mana in foc pentru cineva" asigura-te ca respectivul merita asa ceva... nu zi doar asa ca il cunosti sau mai stiu eu ce. Din punctul meu de vedere ban-ul ramane.
Reply
#25
Mie mia mers demo-ul pe Steam si e clar ca are aim deci propun sa ramana banat , dupa cum am zis mai sus Smile
Reply
#26
Pe viitor îl voi face mai clar într-un format .mp4, dar nu cred că era necesar să-l fac și acuma când se vedea destul de ușor cum îi sare ținta.
Reply
#27
Are dreptate wild , nu mai aduceti playeri cu cod
Reply
#28
Salut
Eu unu cand lam adus pe sv nu juca cu aim, wall ....
Nu stiu de ce a jucat acum da e problema lui pe mine unu nu ma interesat de cat sa aduc playerii , nu sunt ticnit sa aduc playeri ca sa le dau ban , destroy ,..etc.
Reply
#29
aveti HLTV?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)