Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
unban KGB
#1
- adminul de la care ai primit ban: Jammin/playa
- reason: cica "wall"
- dovezi [copy-paste consola]:
[AMXBANS] You are Banned from this server by admin JaMMiN
[AMXBANS] You are permanently banned.
[AMXBANS] Banned nick : KGB
[AMXBANS] Reason : ' wall '
[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ forum.u-s.ro
[AMXBANS] Your SteamID : ' '
[AMXBANS] Your IP : ' 82.208.151.72
- cum te aperi? adu argumente solide: nu cred ca trebuie sa aduc alte argumente deoarece mi s-au facut poze tot azi chiar de catre el si nu aveam nimic,iar acum am primit direct ban.
- concluzia: te rog scoate ban'ul, nu imi dau seama de ce mi-ai dat in seara asta...(probabil din cauza ca nu mai erau sloturi libere...). Multumesc oricum de intelegere!
#2
nu cica wall. chiar e wall. banul ramane!
#3
ok sa inteleg ca te-ai suparat ca te-am "omorat" de mai multe ori. App faza de pe mess am luat'o ca pe o gluma cand ai spus de pistolul colegului dar si asa tot am inteles ca nu te lasi pana nu imi dai ban. Ai dat ban, dar din pacate degeaba. te rog sa te mai gandesti daca scoti banul sau nu.
#4
imi pare rau sa te anunt ca din momentul cand ti-am facut poze exista un topic in care esti luat in discutii, si la acea poza cam toti adminii au spus ca ai cod, deci codul ramane. imi pare rau ca nu ai acces pe forum la acea sectiune. Banul nu l-am scris aiurea, am cerut parerea celorlali admini mai intai.
#5
ok fi fericit cu codul tau "imaginar". am timp sa astept cooperare din partea ta chiar daca ma invinuiesti pe nedrept. Ti-am mai spus ca apreciez toti admini care stiu sa se foloseasca cu adevarat dar si cu folos de functia lor. Pana la urma urmei ramane sa cred ca e bataie de joc cand imi spui ca : "Ai primit BAN pentru pistolul colegului din dreapta", ce vina am yo ca pistolul ala ti se pare ca e nu stiu cum?
#6
de unde ai tras cs-ul , da-ne si nou link-ul sau lasa acces la un owner sa se uite la tine in pc sa vada ce fel de cs ai tu !
#7
cs e luat de pe google de la LAN t cv de genul si daca e nevoie las sa se uite cine vrea ce versiune de cs este sau sa caute coduri sau yo stiu ce e de cautat.
#8
pune kitul de cs a tau pe net si da-ne linku. poti folosi site-ul transfer.ro e rapid si simplu
#9
eq :O:O:O Wrote:scz de off, dar vreau sa vad si eu asa zis-ul pistol. Daca e cineva binevoitor sa trimita si mie poza. Multumesc !

[Image: mothers_tank0002.jpg]
#10
sKlembar Wrote:pistolul e ultimul lucru, se vede clar mana dreapta prin mana stanga! si se vede si pistolul taiat in 2

corect corect Smile) deci cod total.....acum am vazut si eu mana dreapta prin mana stanga :lol: :lol: :lol: mama lui de wallist :|


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)