Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
unban
#1
BUILD 5787 SERVER (0 CRC)
Server # 198
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin CS.U-S.RO [forum.u-s.ro].
[AMXBans] You are permanently banned.
[AMXBans] Banned Nickname : Game Destroyed
[AMXBans] Reason : ' Game Destroyer '
[AMXBans] You can complain about your ban @ forum.u-s.ro
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_ID_LAN '
[AMXBans] Your IP : ' 81.180.208.167 '
[AMXBans] ===============================================
Kicked : You are BANNED. Check your console.


For what ? :|
#2
Ce admini erau pe server in momentul in care ti-ai luat destroy-u ?

Mai degraba zii mapa pe care ti-au luat cadoul ...
#3
zi-mi ora ziua sa pot verifica
#4
nu am o ora exacta. Sa zic 5-6 astazi.
Eram cu un coleg de camera, geophx, el era cu awp, i-am zis sa ma acopere si m-am dus in baza CT ca mai era doar unul. A venit colegul cu awp-ul, l-a luat pe ala si cand runda urmatoare, destroy.
#5
Invoked on: 08. Mar 2014 - 19:14:27 (para verifica si la ora 18:14 pt ca e posibil sa fie o ora diferenta intre banlist si server)
Inca un detaliu e asta ca sa stii harta

Banned on CS.U-S.RO [forum.u-s.ro] (de_dust2x2)

Eu ti-l scot ca ai ip static si nu cred ca ai cod...de obicei in tudor nu se joaca cu prostii....
Deci putem reveni imediat le punerea banului inapoi daca se dovedeste ceva.

Paranoic se va uita pe demo pentru ca i-am pus ora acolo
#6
merci .
de_dust2x2 era.
Eram tero cu shift si geophx care-s colegii de camera :|
#7
N-are ma nimic , am vazut-0 de multe ori pe server ... E mediocra , ii gresseala de admin mai mult ca sigur ..
#8
Jammin eu zic ca te-ai pripit cu decizia. http://fisierulmeu.ro/290RCPATXJPA/US-14...em-7z.html va rog analizati-l mai multi eu zis asa: Daca nu e wall, ceva clar este, implicit monitor, dar tind spre wall... Oricum, pana la urma e acelasi lucru.
#9
(03-09-2014, 01:42 AM)Para|noic Wrote: Jammin eu zic ca te-ai pripit cu decizia. http://fisierulmeu.ro/290RCPATXJPA/US-14...em-7z.html va rog analizati-l mai multi eu zis asa: Daca nu e wall, ceva clar este, implicit monitor, dar tind spre wall... Oricum, pana la urma e acelasi lucru.

Zici ca are wall?
#10
ceva este. daca nu e wall, monitor e mai mult ca sigur
#11
Nu-i wall e TV....
#12
Cum adica monitor ? Dodgy
#13
Smile) adika jucau minim 2 in aceiasi echipa, in acelasi loc(camera) si se uitau unu la monitorul celuilalt pentru a sti unde sunt adversarii

.. e monitor, e monitor, se vede ca nu e wall.. eu am dat destroy(pentru wall) lui "srg" care il mai stie, desi juca de pe steam acuma 3 ani, pana la urma ma sunat pe mess si mi-a dat camera din sala de net, a recunoscut ca erau 6 pe sv din sala aia; in momentul ala 4 din ei erau la aceiasi echipa si se uitau unu la altu.

personal nu consider "monitor" ca fiind cod, este server de ts3, nu va opreste nimeni sa vorbiti si intre voi.
- adika e aproape la fel nu?,, daca zici unu: trage in colt langa cutie, e acolo unu.
- tu mergi tragi si iei ban pt wall, ca nu aveai de unde sa stii ca e acolo)
deci una peste alta cand e wall se vede cand e monitor se vede, cand e ts se vede, dar trebuie sa ai ochii de admin(nu de jucator de cs, care are posibilitatea de a da ban).

va uitati probabil cu placere la anumite killuri prin perete ai marilor jucatori, dar foarte rar aveti si sunetul original de la meci, in care urla macar unu: trage scara, sau mai stiu eu ce ami zic aia, tu pe demo vezi ce intuitie are ala de ia adversarul prin scara cutie si o bucata de perete, de fapt iau zis colegii unde sa traga..

una peste alta eu sunt de acord cu orice fel de comunicare in cs.

DECI NU UITATI CA AVETI SERVER DE ts3: bans.u-s.ro sau cs.u-s.ro, si aveti posibilitatea sa va exersati miscarile pe serverul war.u-s.ro
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
#14
mai cunosc din camin care fac monitor, nu e singuru caz, ar trebui atentionati mereu ca exista si riscu asta
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#15
SI eu fac monitor cu HLTV-u knd il mai prind pe server Smile)


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)